دنیای فناوری

معرفی ۱۰ بازی پرطرفدار اندرویدی از سوی گوگل

470

 

گوگل هرساله لیستی از چند بازی پرطرفدار اندرویدی که بیشترین دانلود و آپدیت را از طرف کاربران در گوگل پلی داشته اند منتشر می‌کند. این لیست ده تایی از میان میلیون ها برنامه و بازی انتخاب شده اند و مطمئنا شما اسم همه و یا خیلی از آن‌ها را قبلا شنیده اید و یا حتی شاید چند لحظه پیش داشتید یکی از همین بازی‌ها را می‌کردید.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

آسفالت ۸ :

آسفالت - بازی پرطرفدار اندرویدی

یک بازی مسابقه ای محبوب که همزمان برای هر دو سیستم عامل محبوب iOS و اندروید منتشر می‌شود و با ایجاد محیطی هیجانی، لذت مسابقه را چندین برابر می‌کند. این بازی توسط تیم Gameloft ارایه شده است.

کلش آف کلنز:

بازی پرطرفدار اندرویدی کش آف کلنز

یک بازی پرطرفدار اندرویدی و خیلی اعتیادآور که رها کردنش بسیار سخت است. مخصوصا زمانی که شما سطحتان در بازی بالا می‌رود و فکر می‌کنید که دارید پیشرفت می‌کنید. در بازی کلش آف کلنز شما روستای خود را دارید و باید برای بزرگ شدن و قوی‌تر شدن به روستاهای سایر کاربران حمله کنید و با غارت کردن آن‌ها منابع به دست آورید. کار دیگری نیز که می‌توانید برای قدرتمند شدن بکنید این است که وارد اتحاد با دیگران شوید و با حمله به دیگر اتحادها منابع خود را تقویت کنید.

 

ساب وی سرفرز:

ساب وی سرفرز یک بازی پرطرفدار اندرویدی

مسئول راه آهن شما را در حال بازیگوشی می‌بیند و می‌خواهد شما را بگیرد. شما شروع به فرار می‌کنید و باید از میان قطارها و تابلوها فرار کنید. کوچکترین اشتباهی شما را گیر می‌اندازد!

بقیه بازی ها را به صورت لیست‌وار معرفی می‌کنیم:

Re-volt 2, multiplayer

Re-volt 2, multiplayer بازی پرطرفدار اندرویدی

Candy Crush Saga

کندی کراش ساگا

Batman Arkham Origin

Batman بازی پرطرفدار اندرویدی

Ice Age Adventures

ماجراهای عصر یخبندان

FIFA 15 Ultimate Team

فیفا 15 بازی پرطرفدار اندرویدی

Angry Birds Epic

حماسه پرندگان خشمگین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.