دنیای فناوری

دانلود کنید : نسخه جدید بازی طناب را ببر ورژن ۱٫۳۵

821

1366289202_time-travel

 Cut the Rope: Time Travel نسخه ی جدید بازی محبوب و فوق العاده زیبای طناب را ببر برایاندروید می باشد  نسخه ی سفر در زمان این بازی شما را به بازی کردن در زمان های مختلف دعوت می کند و ساعاتی بسیار لذت بخش را در اسمارت فون شما به ارمغان می اورد.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

شخصیت بامزه ی این بازی Join Om می باشد که درگیر دستگاه زمان شده و به زمان های مختلف سفر می کند و با اجداد خود به حل هر یک از پازل های بازی می پردازد . وظیفه شما استفاده از آیتم های موجود در زمین بازی و بریدن طناب ها ، به شکلی است که شکلات ها وارد دهان جوین ام شود.

gsmarena_002

شما باید طناب ها را به گونه ای ببرید که شخصیت این بازی بتواند شکلات را خورده و وارد مرحله ی بعد شود . اگر از طرفداران بازی Cut the Rope هستید پیشنهاد می کنیم نسخه ی Time Travel آن را از دست ندهید چرا که بسیار لذت بخش تر از نسخه های پیش می باشد و ساعت ها شما را سرگرم خود خواهد کرد.

gsmarena_003

وقتی برای تلف کردن وجود ندارد ! پس از شش مکان هیجان انگیز از جمله قرون وسطی ، رنسانس ، کشتی دزدان دریایی ، مصر باستان ، یونان باستان و عصر حجر بازدید کنید و به اجداد Join Om که منتظر شما هستند بپیوندید ! شما می توانید جدیدترین نسخه ی بازی سرگرم کننده Cut the Rope: Time Travel را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از فارسروید به صورت جداگانه دریافت کنید .

دانلود برای سیستم عامل اندروید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.