دنیای فناوری

تماشا کنید : تست مقاومت گلکسی نوت ۴ در مقابل خم شدن

401

گلکسی نوت 4

رسوایی خمیدگی آیفون‌های ۶ پلاس کماکان موضوعی تازه در اینترنت به شمار می‌رود. اگرچه اپل این موضوع را رد می‌کند و همچنان اعتقاد دارد که در استفاده معمولی از آیفون ۶ امکان خمیدگی در آن وجود ندارد، تعدادی از تست‌کننده‌های اینترنتی و رقبای سرسخت اپل نظرات دیگری دارند و هیچ ابایی نیز از جار زدن آن به خود راه نمی‌دهند! 

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

یکی از این رقبا سامسونگ است که از قضا جدیدترین فبلتش، گلکسی نوت ۴ نیز به دلیل وجود یک فاصله میان فریم و صفحه نمایش با انتقاداتی مواجه شده است؛ اما سامسونگ در توضیح چنین فاصله ای آن را یکی از ویژگی‌های ساختی گلکسی نوت ۴ دانسته است. 

به هر صورت سامسونگ که نقطه ضعف اپل را در این روزها خوب پیدا کرده، امروز ویدیویی از تست گلکسی نوت ۴ منتشر کرد تا قدرت خود را رخ رقیب خود کشیده باشد. 

در این ویدیو گلکسی نوت ۴ با یک تست خمیدگی سه نقطه ای و همچنین شبیه سازی نشستن یک انسان بر روی این فبلت با وزنی ۱۰۰ کیلوگرمی به ورطه آزمایش افتاده است. همان‌طور که احتمالا حدس زده‌اید، گلکسی نوت ۴ در تمامی این تست‌های پی در پی اگرچه خم می‌شود ولی بلافاصله به حالت اولیه خود بازمی‌گردد. 

سامسونگ در این ویدیو دلیل استحکام و مقاومت گلکسی نوت ۴ را در فریم فلزی به کار رفته به همراه منیزیوم و استفاده از مواد تقویتی میان قطعات اسمارت فون اعلام کرده است. 

گلکسی نوت ۴ از اواخر سپتامبر فروش خود را در کره جنوبی آغاز کرده و طبق برنامه تا اواخر اکتبر فروش خود را در ۱۴۰ کشور دنیا آغاز خواهد کرد.

منبع : Phonearena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.