دنیای فناوری

تماشا کنید : تست افتادن گلکسی نوت ۴ از ارتفاع

72

Galaxy-Note-4-drop-test

یکی از فاکتورهای مهم تست مقاومت فیزیکی اسمارت فون ها و دستگاه‌های دیجیتالی، تست سقوط آن‌هاست. در این تست دستگاه در جهات و حالت‌های مختلف سقوط می‌کند تا میزان مقاومت واقعی آن‌ها مشخص شود. شرکت سامسونگ که پیش‌تر ویدیویی از میزان مقاومت گلکسی نوت ۴ در برابر خمیدگی منتشر کرده بود، امروز ویدیویی به نسبت طولانی تر و متنوع تر از تست سقوط این اسمارت فون در اینترنت منتشر کرده است.

قیمت لپ تاپ ایسوس آموزش برنامه نویسی قیمت گلکسی نوت ۸

در این تست گلکسی نوت ۴ در مراحل متفاوت و در زوایای مختلف از ارتفاعی مشخص سقوط می‌کند. سامسونگ برای تست سقوط خود از سطح‌های متنوعی چون سرامیک محکم و فلز استفاده کرده است. در این تست اشیاء دیگری نیز همزمان با گلکسی نوت ۴ این تست‌ها را پشت سر می‌گذارند تا میزان مقاومت آن‌ها به شکل واضح‌تری به مخاطب نشان داده شود. 

eeeedfdfuntitledfff

eeee

تست آخر نیز که شاید جالب‌ترین آن باشد تست لغزش است که گلکسی نوت ۴ در یک محفظه و در محفظه ای دیگر نیز یک قوطی نوشابه قرار داده می‌شود. در انتهای تست قوطی نوشابه متحمل انواع ضربات و خراش‌ها شده، در حالی که گلکسی نوت ۴ همچنان به همان شکل نخست باقی مانده است. نکته مهم این تست‌ها انجام پشت سر هم و چندین و چند باره آن‌هاست. 

این ویدیو را می‌توانید از این لـــــــــــینک‌ دریافت کنید.

منبع : Cnet

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.