دنیای فناوری

تجارت لوازم جانبی گوشی آییفون ۶ و آفون ۶ پلاسبه ۲۴۹ میلیون دلار رسید

196

لوازم جانبی آیفون 6

در حالی که آیفون ۶ و ۶ پلاس در حال شکستن رکوردهای فروش گوشی‌های موبایل هستند، لوازم جانبی آن‌ها نیز فروشی خوب و رو به افزایشی داشته است. در دو هفته بعد از رونمایی این دو محصول، رشد فروش در زمینه‌ی لوازم جانبی ۴۳ درصد بود.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

برای مقایسه، فروش لوازم جانبی برای آیفون ۵s و ۵c تنها ۱۷ درصد رشد نسبت به آیفون ۵ داشت. بیشترین فروش در بخش محافظ‌ها بوده است. برای این گوشی جدید، محافظ‌های گوناگونی راهی بازار شده که تنوع بالایی را شامل می‌شوند. درآمد فروش از محافظ نمایشگرها، نسبت به بازه‌ی زمانی مشابه برای مدل‌های گذشته، ۱۲۰ درصد افزایش‌یافته و فروش محافظ‌های بدنه ۷۸ درصد ازلحاظ درآمد و ۶۳ درصد ازنظر تعداد افزایش داشته است. در بخش‌های دیگر لوازم جانبی نیز با رشد روبه‌رو بوده‌ایم، اما نه به میزان لوازم جانبی محافظتی. فروش هدفون و میکروفن ۱۰ درصد و بلندگوهای بلوتوثی نیز ۵ درصد افزایش داشته‌اند. 

در ضمن ۴۱ درصد از خریداران آیفون‌های جدید لوازم جانبی را در هنگام خرید گوشی خود تهیه نموده و ۵۹ درصد از این خریداران بعدا برای خرید اقدام می‌کنند. به علاوه، خریداران آیفون در حالت دوم، دو برابر بیشتر از حالت اول برای لوازم جانبی هزینه پرداخت می‌کنند. 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.