دنیای فناوری

اینستاگرام ۵ فیلتر جدید به اپلیکیشن خود اضافه کرد

138

instagram-6-android

روز سه‌شنبه، شبکه اجتماعی اینستاگرام اعلام کرد که ۵ فیلتر جدید به این نرم‌افزار محبوب اضافه شده است که در نسخه بروز رسانی در دسترس خواهد بود. این اتفاق بعد از دو سال برای اولین بار صورت گرفته و تیم سازنده نرم‌افزار مذکور بر این باورند که فیلترهای اضافه شده یکی از بهترین‌های این نرم‌افزار محبوب به حساب می‌آیند.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

فیلترهای اضافه شده به این نرم‌افزار، Aden، Ludwig، Creama، Slumber و Perpetua نام دارند که جمع فیلترهای اینستاگرام را به عدد ۲۵ می‌رساند و کاربران می‌توانند از آن‌ها در عکس‌ها و ویدیوهای خود استفاده نمایند.

>>اینستاگرام چیست ؟

در کنار تمام فیلترهای اضافه شده، تغییراتی در رابط کاربری نرم‌افزار نیز ایجاد شده است. این تغییر باعث می‌شود که هنگام ویرایش عکس، تصویر مربوطه در مربع‌های کوچک و به صورت مات نمایش داده شود تا کاربر بتواند یک دید کلی نسبت به تغییر نهایی ایجاد شده بر روی عکس خود را داشته باشد.

اما مهم‌ترین قابلیتی که در نسخه‌ی جدید این نرم‌افزار ایجاد شده است، توانایی پنهان کردن فیلترهای بدون استفاده است. بدبین معنا که شما می‌توانید فیلترهایی که هیچ‌گاه از آن‌ها استفاده نمی‌کنید را از لیست کلی حذف نمایید. 

>>آموزش ویژگی های جدید ویرایش عکس در اینستاگرام

در حال حاضر نرم‌افزار اینستاگرام برای سیستم‌عامل iOS به نسخه ۶٫۴ و برای سیستم‌عامل اندروید به نسخه ۶٫۱۲ به‌روزرسانی شده است.

منبع : Cnet

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.