دنیای فناوری

۴ کاربرد جالب و متفاوت تبلت‌های قدیمی

473

 

تبلت‌های قدیمی که دیگر از آن‌ها استفاده نمی‌شود و با یک مدل جدیدتر جایگزین شده‌اند می‌توانند همچنان کاربردی باشند. در این مقاله به بررسی ۴ کاربرد جالب و متفاوت تبلت‌های قدیمی و بدون استفاده خواهیم پرداخت.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

استفاده از تبلت به عنوان دوربین امنیتی

همان‌طور که می‌دانید کیفیت دوربین اکثر تبلت‌ها چندان جالب نیست. در حالی که استفاده از دوربین تبلت به منظور ضبط عکس و فیلم با کیفیت بالا مناسب نخواهد بود، از آن می‎‌توان به عنوان یک دوربین امنیتی استفاده کرد. در صورت تمایل شما عزیزان در رابطه با آموزش تبدیل تبلت به دوربین امنیتی، شیوه انجام این عمل در یک مقاله جداگانه به شما آموزش داده می‌شود.

>>نقد و بررسی جامع تبلت مدیا پد M2 هوآوی : زیبایی ، کارایی و قدرت

استفاده از تبلت در آشپزخانه

اپلیکیشن‌های متعدد آشپزی بسیار خوبی وجود دارند که استفاده از آن‌ها به طور قطع بسیار مفید خواهد بود. همچنین اخیرا محبوبیت این نوع اپلیکیشن‌ها رشد چشم‌گیری را داشته است. بنابراین تبلت قدیمی خود را در آشپزخانه قرار دهید و از آن به عنوان کتاب آشپزی استفاده کنید. این ایده یک راه‌حل ساده اما در عین حال بسیار کاربردی خواهد بود.

tablet

استفاده از تبلت در اتاقک عکاسی

اکثر افراد علاقه زیادی به اتاقک عکاسی دارند. با مشاهده ویدئو زیر و انجام دستور‌العمل‌ها می‌توانید در هر نقطه از خانه که مایل هستید، یک اتاقک عکاسی ساخته و از تبلت قدیمی خود در آن استفاده کنید.

استفاده از تبلت به عنوان ریموت کنترل

از تبلت یا گوشی هوشمند می‌توان به عنوان ریموت کنترل استفاده کرد. با این حال مزیت استفاده از یک تبلت قدیمی به عنوان ریموت کنترل نسبت به گوشی این است که می‌توان اپلیکیشن‌های مورد نظر را درون تبلت قدیمی خود نصب و از اشغال فضای اضافی حافظه گوشی خود توسط چنین اپلیکیشن‌هایی جلوگیری کنید. بنابراین با تبدیل تبلت خود به یک ریموت کنترل قادر خواهید بود تا بسیاری از دستگاه‌های هوشمند خانه خود را کنترل نمایید.

>> نقد و بررسی تبلت آیپد مینی ۴ اپل

برخی از تبلت‌ها دارای فرستنده مادون قرمز هستند و اپلیکیشن‌های کنترل به طور پیش‌فرض بر روی آن‌ها نصب است. در صورتی که تبلت شما دارای فرستنده مادون قرمز نباشد، همچنان می‌توان با دانلود اپلیکیشن‌های مورد نیاز از آن به عنوان ریموت کنترل استفاده کرد.

منبع : Cnet

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.