دنیای فناوری

شرکت Kingston از رم هایی رونمایی کرد که به صورت خودکار اورکلاک میشوند

285

kingston-DDR3

شرکت Kingston که از بزرگان صنعت سخت افزار به خصوص حافظه های رم است ، به تازگی با عرضه ی محصول جدید خود ، مفهومی نو از فناوری Plag and Play  بیان کرده است.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

این محصول که موسوم به  HyperX Fury می باشد ، مخصوص اورکلاکر های تازه کار طراحی شده است و این امکان را در اختیار این دسته از کاربران قرار می دهد تا بدون تنظیم دستی (BIOS (Basic Input Output System ، حافظه ی مورد نظر را اورکلاک کنند ؛ البته ناگفته نماند نهایتا این بایوس خواهد بود که اجازه ی افزایش خودکار فرکانس توسط این رم ها را صادر میکند!

به گفته ی Kingston ، این رم ها  که از خانواده ی  DDR3 ها می باشند ، در فشار کاری بالا به صورت خودکار اورکلاک می شوند  و در بسته بندی های ۸ و ۱۶ گیگابایتی و در فرکانس های ۱۳۳۳ ، ۱۶۰۰ و  1866 مگاهرتز تولید شده اند

Untitled

همچنین نرخ تاخیر در  این محصول که گویا جانشینی مناسب برای رم های سری HyperX blu است ،بسته به فرکانس و حجم حافظه چیزی بین ۹-۱۰ می باشد و در کنار توان مصرفی برابر ۱٫۵ ولت ، گارانتی تمام عمر نیز برای این محصول در نظر گرفته شده است.

 با این که محصولات سری HyperX Fury هم اکنون در رنگ های متخلفی همچون قرمز ، آبی ،مشکی و سفید  به فروش می رسند ولی  متاسفانه اطلاع دقیقی از قیمت انها در دسترس نیست

منبع : overclock3d

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.