دنیای فناوری

سامسونگ از نخستین ساعت هوشمند مجهز به اندروید ویر رونمایی کرد

95

gsmarena_001

این هفته با آغاز کنفرانس Google I/O از پرکارترین و مهم‌ترین مقاطع زمانی گوگل به شمار می‌رود. برنامه‌ها و محصولات بسیار مهمی در این کنفرانس معرفی خواهند شد که دستگاه‌های پوشیدنی مجهز به Android Wear مشخصا جایگاه ویژه ای در آن خواهد داشت.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

وبسایت CNet خبری جالب توجه در همین حوزه برای خوانندگان خود آورده است. منابع مطلع به این وبسایت خبر داده‌اند که سامسونگ نخستین اسمارت واچ مجهز به اندروید ویر خود را در این کنفرانس معرفی می‌کند. اسمارت‌واچی که شباهت بسیاری به دستگاه‌های Gear این شرکت خواهد داشت.

این منابع اضافه کرده‌اند که اسمارت‌واچ ذکرشده در دو مدل و به دو چیپ تجهیز خواهند شد؛ مدلی با پردازنده‌های خود سامسونگ و دیگری پردازنده‌های شرکت کوالکام… هنوز مشخص نیست که کدام ورژن در این کنفرانس رونمایی می‌شود.

جدا از سامسونگ از مدت‌ها قبل خبر رسیده بود که ال‌جی نیز اسمارت‌واچ مجهز به اندروید ویر خود با نام جی‌واچ را در این کنفرانس رونمایی خواهد کرد. موتورولا نیز اسمارت‌واچ زیبای موتو ۳۶۰ را به حضار معرفی می‌کند؛ اسمارت‌واچی که گفته می‌شد به خاطر تولید گران آن، با قیمتی گزاف به فروش می‌رسد، اما به تازگی قیمت پایین ۳۳۸ دلاری از سوی یک وبسایت خرده فروش بریتانیایی برای آن پیشنهاد شده است.

از ال‌جی و سامسونگ و موتورولا گفتیم، اما یادآوری می‌کنیم که اگر شایعات دیگر صحت داشته باشد، یک شرکت دیگر نیز ابزاری پوشیدنی در این کنفرانس معرفی می‌کند که هنوز نامی از آن مشخص نشده است.

منبع : Cnet

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.