دنیای فناوری

تصاویر درز کرده دوباره از گلکسی F سامسونگ

69

گلکسی f

طبق اخباری که این روزها بیشتر می شنویم، پرچمدار بعدی سامسونگ در بازار گوشی های تلفن همراه، مدلی موسوم به گلکسی F یا گلکسی اس ۵ پریم خواهد بود. مدلی که انتظار می رود با صفحه نمایش QHD و بدنه فلزی در کنار سایر ویژگی های بهبود یافته عرضه شود.

قیمت لپ تاپ ایسوس آموزش برنامه نویسی قیمت گلکسی نوت ۸

اما این روزها سامسونگ گلکسی F همچنان خودش را در عکس ها و تصاویر درز شده نشان می دهد. این بار این گوشی که از آن به عنوان نسخه پریمیوم گلکسی اس ۵ نیز یاد می شود، با رنگ طلایی در تصاویر دیده شده است. البته این رنگ طلایی تنها در قسمتی از کناره های گوشی در تصویر درز شده مشخص هستند و در تصویر خبری از رندر قاب پشتی نیست.

این تصویر رندر شده که جدیدا از طریق فاش کننده معروف یعنی evleaks درز کرده، شبیه تصاویر قبلی است که از این گوشی دیده ایم. حتی در جزئیات هم تفاوتی بین این تصویر و تصاویری که قبلا درز کرده بودند وجود ندارد که به عنوان مثال می توان به تاریخ نمایش داده شده روی صفحه که ۱۲ سپتامبر است، اشاره نمود.

در قسمت پایین صفحه علاوه بر دکمه Home همیشگی گوشی‌های سامسونگ، باز هم کلیدهای Back و Recent Apps در دو طرف دکمه فیزیکی Home قرار دارند که نشان دهنده حفظ زبان طراحی سامسونگ در این گوشی است. طراحی کلی گلکسی F بدون شک در راستای طراحی‌های قبلی سامسونگ است اگرچه حاشیه های کنار صفحه نمایش به وضوح از گلکسی اس ۵ اصلی کمتر هستند. 

از آنجایی که Galaxy S5 LTE-A عرضه شده در کره جنوبی در حال حاضر از صفحه نمایش QHD برخوردار است، باید تا زمان معرفی رسمی گلکسی F منتظر بمانیم تا ببینیم به جز طراحی کمی متفاوت و صفحه QHD، سامسونگ چه چیز جدیدی را در این گوشی ارائه خواهد کرد.

منبع : Gsmarena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.