دنیای فناوری

سرفیس ۳ مایکروسافت با صفحه نمایش ۱۰٫۶ اینچی و ضخامت کمتر در راه است

236

سرفیس 3

 

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

بعد از معرفی نسخه پرو سرفیس ۳ مشتریان منتظر ورود نسخه پایین‌تر این محصول به بازار فروش هستند. خبرها از معرفی این محصول در ماه اکتبر حکایت می‌کند. 

از گوشه و کنار خبرهایی می‌رسد که مایکروسافت سرفیس ۳ را در ماه اکتبر رونمایی خواهد کرد. مایکروسافت در ماه گذشته فروش رسمی سرفیس پرو ۳ را آغاز کرد و چه زمان معرفی و چه زمان آغاز فروش هیچ صحبتی از سوی این شرکت یا منابع دیگر مبنی بر ساخت ورژن پایین‌تری از پرو ۳ به گوش نرسید. تا امروز که وبسایت دیجی‌تایمز چنین خبری را به نقل از منابع خود اعلام کرده است.

سرفیس ۳ ظاهرا دارای یک صفحه‌نمایش ۱۰٫۶ اینچی خواهد بود (سرفیس پرو ۳ اندازه‌ای ۱۲ اینچی دارد) و هم‌اکنون مراحل طراحی خود را پشت سر می‌گذارد. برنامه‌ریزی‌ها برای تولید زودهنگام این تبلت در حال انجام است تا در نهایت زمانی در ماه اکتبر شاهد حضور آن در بازار باشیم.

بیشتر بخوانید : مشخصات و قیمت تبلت سرفیس پرو ۳ مایکروسافت

طبق این خبر ساخت اجزاء سخت‌افزاری سرفیس ۳ در ماه آینده آغاز می‌شود و حجم اصلی تولید این محصول در ماه سپتامبر خواهد بود. از آنجا که مایکروسافت سرفیس ۲ را در ماه اکتبر سال ۲۰۱۳ به بازار معرفی کرد، اعلام زمانی در ماه اکتبر برای فروش نسخه‌ی جدیدتر بسیار محتمل به نظر می‌رسد.

مسئولین مایکروسافت امیدوارند همان‌طور که سرفیس پرو ۳ فروشی بهتر از نسل پیشین خود را هم‌اکنون در بازار تجربه می‌کند (هر چند با سهمی بسیار کمتر از رقبا) سرفیس ۳ نیز فروش بهتری از شماره دوم داشته باشد.

منبع : Gsmarena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.