دنیای فناوری

مشخصات فنی کارت گرافیک انودیا جی فورس GTX 880 ؛ زمان عرضه ماه ستامبر

375

جی تی ایکس 880

انویدیا در ماه سپتامبر مراسمی بزرگ را در کالیفرنیا برگزار خواهد کرد. پیش‌بینی می‌شود جی‌تی‌ایکس ۸۸۰ در این مراسم رونمایی شود. انویدیا آماده می‌شود که در زمانی نه چندان دور، نسل جدید گرافیک‌های رده‌بالای خود جی‌فورس جی‌تی‌ایکس ۸۸۰ را رونمایی کند. وب‌سایت VideoCardz به نقل از منابع مطلع خبر داده که انویدیا در میانه ماه سپتامبر مراسمی بزرگ را در کالیفرنیا با تمرکز بر معماری مکسول برگزار خواهد کرد. 

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

یکی از مهم‌ترین محصولاتی که در این مراسم معرفی خواهد شد GM204 یا همان جی‌تی‌ایکس ۸۸۰ انویدیا خواهد بود. انتظار می‌رود فروش این محصول نیز در ماه پایانی سال ۲۰۱۴ آغاز شود.

GeForce-GTX-880-PG401-board-850x313

مشخصات کامل این کارت گرافیک در حال حاضر مبهم است، اما ۲۵۶ بیتی‌بودن آن تقریبا قطعی می‌باشد. علاوه بر این جی‌تی‌ایکس ۸۸۰ در دو مدل ۴ گیگابایتی و با توجه به تصاویر لو رفته ۸ گیگابایتی تولید خواهد شد.

اگرچه این کارت گرافیک قوی‌ترین نوع در بازار نخواهد بود، ولی باز هم جیب شما را به سهم خود خالی خواهد کرد. قیمت پیشنهادی VideoCardz برای این کارت گرافیک ۴۰۰ تا ۴۵۰ دلار است و بعید به نظر می‌رسد قیمت آن به ۵۰۰ دلار برسد.

جی‌تی‌ایکس ۸۸۰ در طراحی بیش از آنکه وارث نسل قبلی خود یعنی جی‌تی‌ایکس ۷۸۰ باشد، به مدل جی‌تی‌ایکس ۷۷۰ شباهت دارد. در جی‌تی‌ایکس ۸۸۰ از یک پردازنده گرافیکی GK104 بهره گرفته شده، اما تصور نکنید که این کارت گرافیک با چنین پردازنده گرافیکی میان‌رده‌ای، عملکرد پایین‌تری نسبت به GK110 ها داشته باشد. هنوز برآوردی قطعی در مورد عملکرد ۸۸۰ در دست نیست، هرچند تخمین زده می‌شود که از ۷۸۰ و حتی ۷۸۰ Ti عملکرد بهتری از خود نشان دهد.

منبع : videocardz

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.