دنیای فناوری

مایکروسافت ایکس باکس وان را در دو نسخه جدید به بازار عرضه کرد

747

ایکس باکس وان سفید

سوالی که مطرح می شود این است که آیا برای شما کنسول اصلی ِ سیاه رنگ و براق ایکس باکس به اندازه کافی مطابق با آخرین مدهای روز نبوده و یا مطابق سلیقه شما نیست ؟ مایکروسافت برای همین منظور از دو نسخه از ایکس باکس وان جدید رونمایی کرد و به زودی شما می توانید مدل سفید رنگ این سیستم را و همچنین نسخه ای که ۱ ترا بایت حافظه دارد را خریداری کنید

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

این دو کنسول جدید جدا از رنگ آمیزی متفاوت , با دو بازی متفاوت نیز همراه خواهند بود : کنسول سفید رنگ با بازی Sunset Overdrive و نسخه ۱ ترا بایتی با Call of Duty: Advanced Warfare

همچنین نسخه سفید رنگ دارای کنترل بی سیم , محصولات اضافی مربوط به بازی ها و موارد دیگری که وعده داده بودند , می باشد . کنسول عاجی رنگ (سفید رنگ) تا به حال فقط در دسترس کارکنان مایکروسافت بود اما از ۲۸ اکتبر هر فرد با پرداخت ۳۹۹ دلار می تواند یکی از آنها را داشته باشد .

بیشتر بخوانید : مقایسه سخت افزار کنسول های بازی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان

نسخه ۱ ترا بایتی ۴۹۹ دلار برایتان هزینه دارد , و علاوه بر حافظه ذخیره سازی فوق العاده , احتمالاً دارای یک کنترل با طراحی خاص خواهد بود و در نهایت ترکیب این موارد کنسولی با طراحی متفاوت خواهد ساخت .

جالب است بدانید این دو نسخه جدید , دوربین Kinect مایکروسافت را به همراه نخواهند داشت . آیا این بسته های نرم افزاری و تغییرات صورت گرفته بر روی ایکس باکس باعث شده است تا بیشتر راغب به خرید یک ایکس باکس وان شوید ؟ یا هنوز متقاعد نشده اید ؟ 

منبع : Gsmarena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.