دنیای فناوری

شرکت G.SKILL از رم های ۶۴ گیگابایتی DDR4 خود رونمایی کرد

307

2277_53f6f83d4cee7

کیت‌های حافظه رم DDR4 جدید G.Skill قول هماهنگی با اکثر مادربوردهای X99 و پردازنده‌های هسول E اینتل را داده‌اند. وقتی که پردازنده‌های هسول E به بازار وارد شدند، بزرگ‌ترین فکر و ذکر شما یافتن یک حافظه رم پرقدرت و درخور چنین پردازنده ای است. خب، دیروز G.SKILL همان چیزی را که مدت‌ها در انتظارش بودید به شکل رسمی معرفی کرده است.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

این شرکت دیروز رسما از نسل چهارم کیت‌های مموری Ripjaws DDR4 خود رونمایی کرد. این ماژول‌ها دارای یک طراحی جدید به منظور دفع هر چه بیشتر گرما هستند و در رنگ‌های مختلف به بازار وارد خواهند شد.

نسل جدید این حافظه‌ها فرکانس‌های مختلفی را از بازه ۲۱۳۳MHz تا ۳۲۰۰MHz شامل می‌شوند و شامل ظرفیت‌های ۱۶ گیگابایت (چهار عدد چهار گیگابایت)، ۳۲ گیگابایت (چهار عدد هشت گیگابایت یا هشت عدد چهار گیگابایت) و ۶۴ گیگابایت (هشت عدد هشت گیگابایت) می‌شوند. با این حساب پلتفرم‌های X99 شما بیش از حد موردنیازشان حافظه در دسترس خواهند داشت. 

2277_53f6fb65afe88

این حافظه‌های DDR4 همچنین دارای ولتاژ ریت بسیار پایین ۱٫۲ ولت برای کیت‌های زیر ۲۸۰۰MHz و ۱٫۳۵ ولت برای مدل‌های ۳۰۰۰MHz به بالاست. همچنین حافظه‌های نیرومند و پرظرفیت بالاتر از ۲۴۰۰MHz همگی از اینتل XMP 2.0 به جهت تیونینگ اتوماتیک و بدون مشکل پشتیبانی می‌کنند. 

2277_53f6f7cee617c

Ripjaws 4 در رنگ‌های قرمز، آبی، و مشکی به بازار عرضه می‌شوند و چون نسل پیشین خود دارای یک بلندی ۴۰ میلی‌متری هستند. قیمت آن نیز از ۲۶۰ دلار آغاز می‌شود و تا ۵۳۰ دلار می‌رسد. 

منبع : gskill

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.