دنیای فناوری

یک پهپاد از Campus 2 ساختمان اداری در حال ساخت مدرن شرکت اپل فیلم برداری کرده است

239

untitleddd

پرواز یک پهپاد به همراه یک دوربین واید GoPro بر فراز بنای Campus 2 شرکت اپل در کوپرتینو توانسته دید دقیقی را از پیشرفت در ساخت و ساز این بنا را برای ماه فراهم کند.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

Campus 2 اپل در کوپرتینو پس از ارائه در سال ۲۰۱۱ همیشه مورد توجه و کنجکاوی دوستداران شرکت اپل و حتی معماری دنیا بوده است؛ منطقه ساخت و سازی به مساحت ۲٫۸ میلیون فوت مربع که یکی از یادگاران به جا مانده از تلاش‌های استیو جابز فقید در این کمپانی است.

طراحی‌های پیشنهادی برای این منطقه نشان از وجود یک طراحی دایره‌وار و فضاپیماگونه دارد که قرار است پس از ساخت ۱۳ هزار کارمند اپل را در گرد یکدیگر جمع کند. ظاهرا کار بر روی ساخت این بنای عظیم از سه ماهه دوم سال آغاز شده و تا انتهای سه ماهه چهارم ۲۰۱۶ ادامه خواهد داشت و ممکن است پیش از تکمیل کامل این بنا، ورود کارمندان به آن آغاز شود.

تاکنون تصاویر زیادی از مراحل ساخت و ساخت و پیشرفت این ساختمان دیده نشده ولی امروز ویدیویی در اینترنت منتشر شده که میزان پیشرفت این منطقه را به شکل دقیقی نشان می‌دهد. این دقیق بودن به دلیل حضور دو عنصر مهم در این ویدیوست؛ نخست پرواز یک پهپاد DJI فانتوم ۲ بر فراز این بناست و دوم تعبیه یک دوربین GoPro با لنزی واید تا دیدی وسیع را برای بینندگان خود خلق کند.

منبع : youtube

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.