دنیای فناوری

با ورود آیفون ۶ پرونده آیفون ۴S بسته شد و دیگر تولید نخواهد شد

226

آیفون 4s

اگر جزو طرفداران قدیمی گوشی‌های ساخت کمپانی اپل باشید، مسلما طراحی فوق‌العاده‌ی گوشی‌های iPhone 4 و iPhone 4s جایگاه ویژه‌ای برای شما خواهند داشت. گوشی‌هایی بی‌نهایت دوست‌داشتنی و خوش‌دست با بدنه‌ای تماما فلزی که بدون اغراق، جزو زیباترین گوشی‌های ساخته شده تا به امروز محسوب می‌گردند. با معرفی آیفون‌های ۶ و ۶ پلاس، اپل رسما تولید iPhone 4s را برای همیشه متوقف نمود.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

با اینکه از لحاظ نرم‌افزاری، iPhone 4s هنوز پشتیبانی می‌شود و کاربران این گوشی می‌توانند به نسخه‌ی هشتم از سیستم‌عامل iOS نیز به‌روزرسانی نمایند، ولی این گوشی دیگر تولید نشده و از وب‌سایت اپل قابل خریداری نخواهد بود. مسلما برای کسانی که بدنه‌ی مستحکم، زیبا و در عین حال خوش‌دست iPhone 4s را می‌پسندند، این خبر کاملا ناراحت‌کننده است. دلیل این امر هم، تغییرات ایجاد شده در طراحی اپل در گوشی‌های سری ۵ و ۶ خود است که حتی بعضی از طرفداران اپل هم، طراحی این گوشی‌ها را نمی‌پسندند و همچنان iPhone 4s را برترین گوشی ساخت کمپانی اپل می‌دانند.

iPhone-6-vs-iPhone-5s-vs-iPhone-4s

پارسال و هنگام معرفی آیفون‌های ۵s و ۵c، اپل اعلام کرد که آیفون ۵ دیگر تولید نخواهد شد و گوشی‌های قابل خریداری از وب‌سایت اپل به آیفون‌های ۴s، ۵c و ۵s محدود شدند. امسال با اضافه شدن آیفون‌های ۶ و ۶ پلاس، شاهد جدا شدن آیفون ۴s از این لیست هستیم و در حال حاضر چهار گوشی آیفون ۵c، ۵s، ۶ و ۶ Plus تنها گوشی‌های قابل تهیه از سایت اپل هستند. لازم به ذکر است که iPhone 5c با قرارداد دو ساله، به صورت رایگان قابل تهیه است.

منبع : Apple

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.