دنیای فناوری

ساعت هوشمند اپل آی واچ نیازمند شارژ روزانه باتری است

455
gsmarena_001
سؤالی بزرگ، بسیار مهم و بی پاسخ در مورد اپل واچ باقی مانده است؛ طول عمر باتری آن چقدر خواهد بود؟ خبر رسیده که عمر باتری گجت پوشیدنی اپل یک روز خواهد بود. آیا چنین عمری که هم اندازه با عمر باتری موتو ۳۶۰ می‌باشد، باعث رضایت کاربران خواهد بود؟
تیم کوک رییس شرکت اپل در مراسم رونمایی ۳۰ دقیقه در مورد این محصول سخنرانی کرد بدون اینکه حتی یک بار به عمر باتری آن اشاره کرده باشد؛ به هر حال باید دلیلی برای این موضوع عجیب باشد و حالا مشخص شده که نارضایتی اپل از طول عمر باتری سبب این اتفاق بوده است.
John Paczkowski از نویسندگان وب سایت Recode که همیشه گزارش‌های دست اولش از اپل زبانزد وب سایت‌های خبری بوده، به نقل از منابع خود خبر داده که طول عمر باتری اپل واچ «یک روز» می‌باشد. البته این منبع ادامه داده که اپل قبل از ورود این محصول به بازار در اوایل ۲۰۱۵ بهینه‌سازی‌ها و تنظیماتی را برای افزایش این عمر باتری انجام خواهد داد. یکی از سخنگویان اپل نیز بدون اشاره به عمر باتری دقیق این ساعت هوشمند به Paczkowski گفته که اپل پیش‌بینی می‌کند کاربران هر شب این گجت را شارژ کنند. میزان عمری یک روزه، هم اندازه با زمان طول عمر باتری موتو ۳۶۰ موتورولا می‌باشد، پس عجیب نخواهد بود اگر محصول اپل نیز تقریبا همین میزان عمر داشته باشد. اما اگر میزان عمری ۲۴ ساعته را یک مشکل بدانیم، آیا می‌توانیم این فرض را مطرح کنیم که «مشکل باتری در اپل نهادینه شده است!» تا زمان ورود این محصول به بازار زمان زیادی باقی مانده و مشتاقان این گجت امیدوارند که اپل بتواند تغییراتی قابل توجه را حداقل در میزان عمر باتری ایجاد کند.
منبع : Gsmarena

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.