دنیای فناوری

عرضه فورد موستانگ با جعبه‌دنده‌ی ۱۰ سرعته به بازار

152

 

بر اساس جدیدترین اخبار منتشر شده در وب‌سابت Automotive News، در سال ۲۰۱۸، فورد موستانگی با جعبه‌دنده‌ی ۱۰ سرعته خودکار به بازار عرضه خواهد شد. سال‌های زیادی است که رقابتی نمادین بین دو خودروی «فورد موستانگ» (Ford Mustang) و «دوج چارجر» (Dodge Charger) وجود دارد.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

این دو خودروی قدرتی (MuscleCar) آمریکایی، شباهت‌های زیادی به هم دارند. از جمله‌ی این شباهت‌ها می‌توان به طراحی ظاهری، نحوه‌ی عملکرد موتور، دسته‌ای که در آن قرار دارند (خودروی قدرتی) و حتی صدای موتور اشاره کرد.

بسیاری از کارشناسان به‌ویژه طرفداران موستانگ، همیشه بر این باور بودند که روزی فورد موستانگ با جعبه‌دنده‌ی ۱۰ سرعته به بازار عرضه خواهد شد. حالا به نظر می‌رسد که این احتمال به واقعیت نزدیک‌تر شده است.

بر اساس جدیدترین اخبار منتشرشده در وب‌سایت Automotive News، شرکت فورد در حال برنامه‌ریزی برای به‌روزرسانی آخرین نسل از خودروی موستانگ تا سال ۲۰۱۸ است. به‌احتمال زیاد این به‌روزرسانی با یک سیستم جعبه‌دنده‌ی جدید و بازگشت نام Mach 1 (نام نسل اول خودروی فورد موستانگ) همراه خواهد بود.

از زمان انتشار این خبر، شایعات عرضه‌ی جعبه‌دنده‌ی ۱۰ سرعته خودکار برای موستانگ قوت گرفته است. اما عملی شدن این موضوع، کمی با شرایط فعلی جعبه‌ی دنده‌ی این خودرو و نحوه‌ی عملکرد آن روی پیشرانه، فاصله دارد.

در نتیجه برای صحت بیشتر این خبر، نیاز به جزییات و اطلاعات دقیق‌تری است. جزییاتی که شاید فورد بزودی از آن‌ها رونمایی کند.


منبع: Digitaltrends

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.