دنیای فناوری

معرفی بازی: دنیای بزرگ بازی های کوچک (بخش اول)

148

 

در این مطلب قصد معرفی چهار بازی هیجان انگیز را معرفی کنیم که ساعت ها شما را سرگرم می کند. 

قیمت لپ تاپ ایسوس آموزش برنامه نویسی قیمت گلکسی نوت ۸

Battleborn

social-share

این روزها تعداد بازی های چند نفره و آنلاینی که منتشر می شوند تا حدی زیاد است که امتحان کردن همزمان آن ها غیرممکن است. معمولا تعداد زیادی از مخاطبان بازی های آنلاین، یک بازی را انتخاب می کنند و در میان تمام کردن بخش داستانی و تک نفره بازی های دیگر، به پیشرفتشان در آن ادامه می دهند.

بتل بورن تازه ترین بازی در این سبک، تلاش کرده است با تعداد زیاد شخصیت هایش مخاطبان بسیاری را جذب کند. بتل بورن ۲۵ شخصیت هایش مخاطبان بسیاری را جذب کند. بتل بورن ۲۵ شخصیت با توانایی ها و امکانات مختلف دارد که با پیشرفتتان در بازی در اختیارتان قرار می گیرند. فارغ از هشت مرحله داستانی، تجربه اصلی این اکشن اول شخص در حالت آنلاین و همکاری گروهی در نقشه های مختلف است.

Final Fantasy X/X2-HD Remaster

final-fantasy-hd-remaster1

بعد از سه گانه فاینال فانتزی ۱۳ حالا نوبت به فاینال فانتزی ۱۰ و قسمت دوم آن رسیده است که برای پلتفرم رایانه های شخصی منتشر شوند. اگر اهل بازی های نقش آفرینی ژاپنی باشید، تقریبا تا چند ماه احتیاج به بازی دیگری در این سبک نخواهید داشت. این دو بازی که پیش از این برای پلی استیشن ۲ منتشر شده بودند، اکنون با باز سازی با کیفیت و HD بازگشته اند و مکانیک های گیم پلی نیز با توجه به مخاطب نسل جدید بهبود یافته اند. فاینال فانتزی ۱۰ و ادامه آن، قبل از این برای پلی استیشن ۳، پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ویتا نیز به بازار آمده بودند و با سیاست های جدید اسکوئر انیکس می توانیم امیدوار باشیم که در آینده فاینال فانتزی ۱۵ نیز برای رایانه های شخصی آماده شود.

 

The Banner Saga 2

the-banner-saga-2

نقش آفرینی تاکنیکی، یکی از قدیمی ترین سبک های بازی ها، سال ها است دوران طلایی خود را پشت سر گذاشته است. مخاطبان قدیمی این سبک به خوبی شاهکارهایی مانند سرزمین بی حاصل (Wasteland) را به یاد دارند که رایانه های شخصی پلتفرم و مقصد اصلی شان بود.

حماسه پرچم یکی از بازی های موفقی بود که توانست همان تجربه های لذت بخش را با داستان و ایده های جدیدش ترکیب کند و با استقبال خوب مخاطبان و منتقدان رو به رو شوند. حالا بعد از اینکه شماره نخست، سراغ پلتفرم های مختلفی رفت، نوبت به قسمت دوم حماسه پرچم رسیده است تا گیم پلی موفق قسمت نخست را در دنیای وایکینگ ها ادامه دهد.

Shadow Complex

shadow-complex

باز هم با بازسازی دیگری از یک بازی قدیمی برای رایانه های شخصی طرف هستیم که مخاطبان این پلتفرم را بسیار خوشحال کرده است. زمانی که هنوز شبکه ایکس باکس لایو در ابتدای راه خود بود، Shadow Complex توانست با اکشن خاص خود در سبک دو بعدی خوش بدرخشد و به یکی از موفق ترین بازی های ایکس باکس ۳۶۰ تبدیل شود.

با اینکه بازی دو بعدی است، اما دشمنان در پس زمینه هم با شما درگیر می شوند و می توانید با لایه های مختلف صحنه درگیر شوید. طراحی نقشه های بازی یادآور مجموعه های کسلوانیا و متروید است و با پیشرفت در بازی، توانایی های جدیدی برای سکوبازی و دستیابی به قسمت های تازه نقشه به دست می آورید.

>>  معرفی بازی: دنیای بزرگ بازی های کوچک (بخش دوم)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.