دنیای فناوری

خوردرو شگفت انگیز اپل تا سال ۲۰۲۰ وارد جاده‌ها می‌شود

144

Apple-Car

در دو روز اخیر اخبار مربوط به تولید اولین خودرو اپل تا سال ۲۰۲۰ در صدر اخبار فناوری جهان بوده است. این خبر از آن سو جالب است که این کمپانی در حالی قصد انجام این کار را دارد که تا کنوت هیچ خودرویی تولید نکرده و ما میدانیم اگر اپل چنین تصمیمی بگیرد بدون شک محصولی تولید خواهد کرد که تمامی رقبایش را سر جایشان بنشاند. اما چگونه ممکن است یک شرکت بتواند اینگونه در مقابل رقبای قدر قدرت خودروساز قد علم کرده و در همان گام اول سالها تجربه آنها را پشت سر بگذارد.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

بدون شک این موضوع تنها زمانی در چهارچوب منطق خواهد گنجید که محصول تولیدی اپل دارای تکنولوژی هایی باشد که تاکنون در هیچ ماشینی ندیده‌ایم و به احتمال زیاد این تکنولوژی در زمینه هوشمند سازی خودروهاست که تا کنون هیچ شرکتی در این وادی گام بلندی بر نداشته است و شکی نیست شرکت اپل لایقترین کمپانی برای حضور جدی در این حوزه است.

بحث دیگری که این این موضوع را منطقی می‌سازد وجود ۱۷۸ میلیارد دلار پول خوابیده در حساب این شرکت است که بسادگی او را قادر می‌سازد به هر آنچه آرزو دارد فکر کند و به آن دست یابد به عنوان مثال می تواند شرکت تسلا را که دارای سابقه چندین ساله در زمینه تولید خودروهای الکتریکی است بخرد و با همین حرکت خود را چندین گام به پیش برد.

در هر حال می‌دانیم اپل از چند سال پیش تحقیقات خود را در زمینه صنایع خودرو آغاز نموده و به مدد سرمایه فوق العاده زیادی که دارد تولید  خودرویی منحصر بفرد چندان هم برایش غیر ممکن نیست.

اما انچه تاکنون از اخبار برامده این است که خودرو مد نظر اپل یک مینی ون الکتریکیست که به احتمال زیاد نیازی به راننده ندارد و انتظار می رود با هر بار شارز بتواند به ۳۰۰ کیلومتر مسافت طی نماید.

در پایان اضافه می کند، در حال حاضر این کمپانی با رمز تیتان در حال کار بر روی این اولین خودرو خود است.

منبع: phonearena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.