دنیای فناوری

آیفون‌ های ۲۰۱۸ اپل مجهز به باتری تک سلولی خواهد بود

251

 

گویا ال‌جی تنها به تولید پنل‌های اولد برای آیفون‌های ۲۰۱۸ اپل بسنده نکرده و وظیفه‌ی تهیه‌ی باتری برای این گوشی‌ها را هم بر عهده گرفته است. به گزارش وب‌سایت کره‌ای The Investor، ال‌جی نوع جدیدی از باتری‌های L-شکل را برای آیفون‌های آتی اپل تولید خواهد کرد.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

طبق گزارش این نشریه، وظیفه‌ی ساخت این باتری‌ها به LG Chem واگذار شده که یکی از زیرمجموعه‌های ال‌جی است. باتری‌های جدید ال‌جی به‌صورت L-شکل طراحی شده‌اند و ضمن تک سلولی بودن، در مقایسه با باتری آیفون ۱۰ دارای ظرفیت بالاتری نیز هستند. لازم به ذکر است که آیفون ۱۰ به باتری L-شکل دو سلولی و با ظرفیت ۲۷۱۶ میلی‌آمپر ساعت مجهز است؛ این عدد اندکی بیشتر از ظرفیت ۲۶۷۵ میلی‌آمپر ساعتی باتری مستطیل شکل تک سلولی آیفون ۸ پلاس است.

افزایش ظرفیت باتری در کنار استفاده از نسل آتی پردازنده‌ی سری A که مصرف کمتری خواهد داشت، به معنای نزدیک شدن مدت‌زمان شارژدهی باتری نسل بعدی آیفون ۵.۸ اینچی اپل به آیفون ۸ پلاس است. آیفون ۸ پلاس به‌خاطر مدت‌زمان شارژدهی مناسب خود شناخته شده‌ است؛ همچنین نباید فراموش کرد آیفون ۵.۸ اینچی بعدی اپل به نمایشگر اولد مجهز خواهد بود که در مقایسه با نمایشگر ال‌سی‌دی موجود در آیفون ۸ پلاس، انرژی کمتری مصرف می‌کنند.

هرچند کمتر از ۳ ماه از عمر آیفون ۱۰ می‌گذرد؛ اما از هم‌اکنون افراد زیادی منتظر معرفی نسخه‌ی بعدی آیفون ۱۰ با نام احتمالی آیفون ۱۰ پلاس (iPhoneX Plus) هستند که ممکن است به نمایشگر ۶.۵ اینچی مجهز شود. در صورت عرضه‌ی آیفون با نمایشگر ۶.۵ اینچی، این گوشی از نظر اندازه‌ی نمایشگر فبلت ۶.۳ اینچی نوت ۸ سامسونگ را نیز پشت سر خواهد گذاشت.

آیفون ۱۰ / آیفون ایکس / iPhone X

منبع: ۹TO5MAC

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.