دنیای فناوری

ساعت هوشمند اپل واچ او اس ۴ معرفی شد

486

 

ساعت هوشمند اپل یکی از مطرح‌ترین گزینه‌های موجود در جهان است. اپل در خلال کنفرانس خود، اپل واچ را با اختلاف، پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین ساعت هوشمند جهان معرفی کرد.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

اما این تنها خبر اپل در رابطه با ساعت هوشمند خود نبود. اپل نسخه‌ی جدید سیستم‌ عامل watchOS را نیز معرفی کرد. واچ‌او‌اس ۴ با بهبود‌های متعددی همراه شده است؛ این سیستم عامل اکنون پوسته و واچ‌فیس‌های متعدد و جذابی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. 

یکی از پوسته‌های جدید سیستم عامل ساعت هوشمند اپل، واچ‌فیس سیری است. دستیار هوشمند اپل با استفاده از الگوریتم‌های یادگیری ماشین، سلایق و عادت‌های کاربران را فرا می‌گیرد و به‌صورت خودکار محتوای مورد نیاز و علاقه‌ی آن‌ها را به نمایش می‌گذارد.

اپل واچ (2)

بدین ترتیب سیری بهترین زمان را برای ترک منزل جهت رسیدن به محل کار به منظور جلوگیری از برخورد با ترافیک اعلام می‌کند. همچنین پیش از قصد شما برای ترک منزل، با توجه به وضعیت آب و هوا بهترین لباس و پوشش را اعلام می‌کند.

از دیگر واچ‌فیس‌های جدید اپل واچ، اضافه شدن شخصیت‌های محبوب انیمیشن «داستان اسباب بازی» است. وودی، باز و جسی کاراکترهایی هستند که در واچ‌فیس جدید اپل‌واچ حضور خواهند داشت. برخلاف میکی‌ماوس که انیمیشن‌های محدودی در واچ‌فیس مخصوص خود داشت، کاراکترهای جدید حرکات و انیمیشن‌های متعددی دارند که جذابیت زیادی به واچ‌فیس می‌دهند.

اپل واچ (1)

از دیگر بهبود‌های واچ‌او‌اس ۴، افزودن قابلیت‌های جدیدی در حوزه‌ی ورزش و تمرینات شخصی برای کاربران است. اپلیکیشن Workout اکنون از ظاهر جدیدی بهره می‌برد و کاربران قادر خواهند بود فعالیت‌های ورزشی خود را به‌سرعت تغییر دهند. به‌عنوان مثال پس از شنا اگر اقدام به دویدن کنید، می‌توانید به‌سرعت حالت ورزش خود را تغییر دهید تا اپلیکیشن همچنان به محاسبه‌ی دقیق میزان کالری و انرژی مصرفی شما بپردازد.

هم‌چنین در صورتی که بین تمرینات شنا خود لحظاتی تامل کنید، اپلیکیشن اتمام طول یک تمرین را برای شما ثبت می‌کند؛ بدین ترتیب می‌توانید رکورد‌های خود را در هر بار طی یک طول استخر ثبت و آن را بررسی کنید. Workout انتقال اطلاعات از طریق NFC به دستگاه‌های ورزشی را نیز ممکن می‌کند.

مدیریت پخش موسیقی نیز در واچ‌او‌اس ۴ بهبود یافته است. ساعت هوشمند اکنون لیست پخش موسیقی کاربران را از سایر دستگاه‌های آن‌ها دریافت می‌کند و البته توانایی پشتیبانی از چندین لیست پخش موسیقی نیز دارد.  دسترسی به اپلیکیشن نیز ساده‌تر از گذشته شده است و هنگام اجرای اپلیکیشن Workout، کاربران برای دسترسی به بخش موسیقی تنها نیاز به سوایپ به سمت راست خواهند داشت.

نسخه‌ی پیش‌نمایش واچ‌او‌اس ۴ از فردا در دسترس توسعه‌دهندگان خواهد بود. نسخه‌ی نهایی این سیستم عامل از پاییز امسال منتشر خواهند شد.

نظر شما در رابطه با سیستم عامل جدید ساعت هوشمند اپل جیست؟

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.