دنیای فناوری

دانلود کنید : اپلیکیشن Beamly برای تماشای آنلاین تلویزیون

816

Beamly2-786x305

هنوز هم با وجود اینکه تعداد زیادی شبکه اجتماعی و انواع مختلفی از اپلیکیشن های پخش ویدئو به صورت آنلاین وجود دارد، قشر زیادی از مردم تلویزیون نگاه می کنند و از دنبال کردن برنامه های روزانه تلویزیون لذت می برند که این امر باعث می شود برای این قشر اپلیکیشن های خوبی برای آنلاین تماشا کردن تلویزیون تولید می کند.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

Beamly یک اپلیکیشن صوتی سوشو مدیا است که مختص تلویزیون است. سوشو مدیا به همراه تلویزیون بسیار هیجان انگیزی خواهد شد شما با این اپلیکیشن می توانید شوهای مختلف، سریال ها و شبکه هایی را که دوست دارید را دنبال کنید، ستاره دارشان کنید و از آن ها لذت ببرید.

Beemly_TV

این اپلیکیشن به شما Notification می دهد که سریال مورد علاقه تان چه موقع پخش خواهد شد! می توانید کسانی را که مثل شما از آن شوی مورد نظر نیز لذت می برند را هم پیدا کنید، با آن ها داخل TV Room چت کنید و با آنها در ارتباط باشید. اگر از علاقه مندان پر و پا قرص تلویزیون هستید، حتما از کار کردن با Beamly لذت خواهید برد.

اپلیکیشن Beamly توسط Beamly Entertainment تولید شده است و به مدت یک ماه از انتشارش می گذرد اما با این مدت کوتاه امتیاز ۴٫۳ از ۵ را به خودش اختصاص داده است و شما می توانید App store برای سیستم عامل آی او اس به صورت رایگان دانلود کنید

noskhe-android----w

منبع : ITradar.ir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.