دنیای فناوری

موتور سیکلت های نسل آینده شرکت بی ام و ، نیازی به کلاه ایمنی ندارند !

622

 

نسل موتور سیکلت های صد سال آینده از تکنولوژی خود‌ تعادلی استفاده خواهند کرد که شما را ایمن نگاه خواهد داشت.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

بی ام و  پیش از این در جشن ۱۰۰ ساله‌ی این شرکت ، سه طرح مفهمومی از خودروهای آینده را رونمایی کرده بود ولی آخرین طرح مفهمومی این شرکت می‌تواند جذاب ترین آن ها لقب بگیرد. موتورسیکلت طرح مفهمومی ۱۰۰ ساله‌ی بعدی، آنقدر هوشمند خواهد بود که شما را از کلاه ایمنی و لباس ایمنی بی نیلز خواهد کرد واین به دلیل سیستم خود تعادلی آن است که شما را حتی اگر جابجا نیز بشوید ، صاف نگه خواهد داشت. با این موتور دیگر نیازی به ترس تازه وارد‌ها از افتادن نیست و حرفه‌ای ها نیز می‌توانند محدویدت های موتور سواری با موتور های عادی را به فراموشی بسپارند.

>>نگاهی به موتور سیکلت Yamah R1 2015

این موتور فضایی برای کیلومتر شمارهای عادی نظیر آنچه در موتور‌های دیگر می‌بینیم را نیز ندارد چراکه اکثر اطلاعات اینچنینی در عینکی هوشمند در زمان مناسب نشان داده خواهد‌شد. همه این‌ها لذت رانندگی در فضایی باز را دوچندان و نگرانی هایی نظیرمحدودیت سرعت را کمتر خواهد کرد. )شرکت بی ام و ادعا کرده که این موتورها بدون آلودگی هستند ولی این احتمال داده می‌شود که برقی باشند.)

>>دوکاتی با معرفی نسخه جدیدی از یک موتور سیکلت توانمند، نودمین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفت

همانند دیگر طرح‌های مفهمومی نمی‌توان انتظار مشاهده این وسیله را به این زودی ها در جاده‌ها داشت؛ اما، بی شک تنها به دلیل رویاهایی عظیم و بی انتهای تکنولوژی نیز معرفی نشده‌اند. هر چند سیستم خود تعادلی این موتور از خطر آسیب رسیدن به موتور توسط خود شما جلوگیری خواهد کرد اما در بسیاری از موارد توانایی محافظت از جان شما را ندارد.اینکه راننده به بیرون پرتاب شود و دیگر خطرات احتمالی می‌تواند سازنده‌ها را مجاب به ساخت کلاه ایمنی بکند که البته به سنگینی امروز نخواهد بود.

منبع : Engadget

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.