دنیای فناوری

شارژ دو برابر سریع تر آیفون های ۲۰۱۸ با شارژر ۱۸ وات

837

 

اپل درصدد است از سه مدل جدید گوشی‌ آیفون،‌ در ماه سپتامبر رونمایی کند. بر اساس گزارش ChargerLab، این سه مدل آیفون جدید با شارژر ۱۸ وات USB-C ارائه خواهند شد که قادر است گوشی‌های آیفون را سریع‌تر از شارژرهای فعلی شارژ کنند. 

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

شکل ظاهری این شارژر جدید برعکس مدل‌های قبلی گرد است و شارژر با کابل لایتنینگ به USB-C به گوشی آیفون متصل می‌شود. انتظار می‌رود در جعبه‌گشایی مدل‌های جدید آیفون این شارژر را در داخل جعبه گوشی ببینیم. در حال حاضر گوشی‌های آیفون با شارژر ۵ وات با طراحی ظاهری مربعی شکل به بازار عرضه می‌شوند. در تصویر ذیل نسخه اروپایی این شارژر جدید را مشاهده می‌کنید. 

آیفون (3)

سال گذشته میلادی، MacRumors بررسی‌هایی روی سرعت شارژ شدن گوشی آیفون ۱۰ انجام داد و برای شارژ گوشی از شارژر ۱۸ وات شرکت شخص ثالث استفاده کرد. جالب است بدانید گوشی آیفون ۱۰ با این شارژر ۱۸ وات در مدت یک ساعت ۷۹ درصد شارژ شد.  آیفون ۱۰ با شارژر ۵ وات خودش در همین بازه زمانی یک ساعت، تنها ۳۹ درصد شارژ می‌شود. این بررسی نشان می‌داد که شارژر با وات بالاتر، سرعت شارژ شدن باتری گوشی آیفون را افزایش می‌دهد.

ظاهرا خط تولید این شارژر جدید فعال است و این موضوع در پست غیر رسمی منتشرشده در شبکه اجتماعی چینی ویبو تأیید شده است. در این پست ضمن تأیید این خبر که گوشی‌های آیفون مدل ۲۰۱۸ با شارژر ۱۸ وات USB-C در جعبه‌ عرضه می‌شوند،‌ تصویری از شارژری که قرار است برای محصولات آمریکای شمالی عرضه شود،‌ به نمایش درآمده.

آیفون (2)

در مجموع، باید بگوییم استفاده از شارژر ۱۸ وات به‌جای شارژر ۵ وات فعلی،‌ سرعت شارژ شدن باتری گوشی‌های آیفون را حداقل تا دو برابر افزایش می‌دهد. این شارژر جدید از گوشی‌های آیفون ۱۰ (iPhone X)،‌ آیفون ۸ ،‌ آیفون ۸ پلاس و سه مدل گوشی جدید آیفون پشتیبانی می‌کند. این شارژر از آیفون ۱۰ جدید،‌ آیفون ۱۰ پلاس و آیفون مدل ۶.۱ اینچی با قیمت پایین‌تر پشتیبانی خواهد کرد. 

منبع: MACRUMORS


 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.