دنیای فناوری

دیوید بکام قصد خرید گران ترین عمارت ویلایی آبوتس‌وود را در کاستولدز انگلستان را بخرند

635

 

گفته می‌شود که دیوید و بکهام و همسرش، ویکتوریا، قصد دارند که به گران‌ترین خانه‌ی ویلایی در انگلستان نقل مکان کنند.  شاید دیوید زیادی سریال Downtown Abbey را تماشا کرده، ولی به هر حال این زوج ثروتمند می‌خواهند عمارتی در کاستولدز (Cotswolds) را بخرند و تمام خانواده برای زندگی به این منطقه‌ی خارج از شهر نقل مکان کنند. این عمارت ویلایی که آبوتس‌وود نام دارد، در جنوب مرکزی انگستان واقع شده و ارزشی در حدود ۴۱ میلیون دلار دارد. 

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

 این عمارت روی سایتی به وسعت ۷۷۴ آکر بنا شده و گران قیمت‌ترین خانه‌ی ویلایی در انگلستان است. به علاوه، در رتبه‌ی دوم طبقه‌بندی ساختمانهای قدیمی انگلستان هم قرار دارد؛ به این معنی که چون جزو میراث فرهنگی به شمار می‌آید، از هر شکلی از تغییر، آسیب یا تخریب در امان است.  عمارت آبوتس‌وود به سال ۱۸۶۵ ساخته شده است.

 عمارت اصلی ۱۰ اتاق خواب، ۵ پذیرایی و چند اتاق غذاخوری دارد. مزرعه‌ی سنتی و مدرن، ماهیگیری روی رودخانه، دریاچه، پارک، زمین زراعتی، یک اصطبل بزرگ و یک پوشش جنگلی فقط تعدادی از امکانات خارج از خانه هستند.  باغ‌های این عمارت توسط «ادوین لوتینز» (Edwin Lutyens) طراحی شده‌اند که یکی از سرشناس‌ترین طراحان منظر و باغ در دنیا است.

۱۳ کلبه‌ یا اتاقک مجزا روی سایت متعلق به این عمارت قرار دارند. این سایت در میان چشم‌انواز زیبای تپه‌ها، پوشش سبز انبوه و دریاچه واقع است.

qqqqq3 qqqq4 qqqq qqqq qqq34 qqq5 qqq3 qqq2 qqq qq1

منبع : Buissines Esnider

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.