دنیای فناوری

دانلود کنید : ۵ اپلیکیشن کاربردی برای راحتی کارهای روزانه برای گوشی های هوشمند

743

 

زندگی در برخی مواقع بسیار سخت می‌شود و کارهای زیادی است که باید در طول روز انجام دهید. کارهایی که در یک روز انجام می‌دهید، کم نمی‌شوند و همیشه اتفاقات جدیدی رخ می‌دهند. باید کارهای مختلفی را در یک زمان خاص به پایان برسانید و ممکن است در برخی مواقع زمان برای انجام دادن تمام آن‌ها نداشته باشید. خوشبختانه تکنولوژی و تلفن‌های همراه هوشمند توانسته‌اند سرعت انجام دادن کارهای مختلف را برای مردم افزایش دهند.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

داشتن تقویم، برنامه‌هایی برای پیدا کردن مکان‌های مختلف و کارهای دیگری که به وسیله تلفن‌های همراه هوشمند می‌توان انجام داد، باعث شده‌اند که در زمان صرفه جویی شود. در ادامه به شما روش‌هایی را می‌گویم که استفاده از آن‌ها می‌تواند روی زندگی شما تاثیرگذار باشند.

  1- به‌اشتراک گذاشتن تقویم:

تقویم کاری و یا فعالیت‌های شخصی خودتان را با همکاران و خانواده به اشتراک بگذارید. یک تقویم مشترک باعث می‌شود که از شرایط کاری یکدیگر و برنامه‌هایی که افراد مختلف در طول روز دارند، باخبر شوید. استفاده از تقویم گوگل می‌تواند یک راه حل مناسب برای این‌کار باشد. همه می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند و حتی یک برنامه‌ی مخصوص و مجزا هم برای آن در نظر گرفته شده است. با مراجعه به تقویم گوگل می‌توانید از امکانات آن استفاده کنید. 

Google-Calendar

Google-Calendar  2- رزروها:

شاید فقط یک ساعت برای ناهار خوردن زمان داشته باشید و می‌خواهید از این زمان لذت ببرید. بهتر است زمانی که به رستوران مورد نظر خود می‌رسید، غذا آماده باشد. غذا خوردن چندان طول نمی‌کشد، اما آماده شدن آن بسیار زمان‌بر است. در بعضی مواقع ممکن است بین ۳۰ تا ۴۵ دقیقه منتظر آماده شدن غذای خود باشید. با استفاده از برنامه‌هایی مانند Allset می‌توانید از منتظر ماندن برای آماده شدن غذا جلوگیری کنید.

Allset

با برنامه Allset می‌توانید در رستوران‌های مختلف برای خود میز رزرو کنید و غذای مورد علاقه خودتان را هم سفارش دهید. در این برنامه مشخص می‌کنید که میز و غذا برای چه ساعتی آماده باشند. زمانی که شما به محل مورد نظر می‌رسید، دیگر منتظر نمی‌مانید و می‌توانید از زمان خود بهترین استفاده را بکنید. برنامه‌ی Allset را برای گوشی‌های اندرویدی و آیفون دانلود کنید تا بتوانید مدیریت بهتری روی زمان داشته باشید. 

Allset  3- برنامه‌های To-Do-List:

با تقویم می‌توانید به راحتی برنامه‌های خود را مشخص کنید؛ اما در روزهای بسیار شلوغ به جزییات بیشتری نیاز خواهید داشت. اینجاست که برنامه‌های To Do List به کارتان خواهد آمد. یکی از بهترین برنامه‌ها در این حوزه Wunderlist نام دارد. با این نرم‌افزار می‌توانید کارهای روزانه‌ی خود را مشخص کنید و هر یک ساعت از کارهایی که هنوز انجام نداده‌اید با خبر شوید. می‌توانید لیست کاری خودتان را با افراد دیگر به اشتراک بگذارید. برنامه‌ی Wunderlist برای رایانه‌های شخصی و موبایل عرضه شده که می‌توانید از آن استفاده کنید.

Wunderlist

Wunderlist  4- برنامه‌های حریم شخصی:

به احتمال زیاد برای تلفن‌همراه خودتان رمز عبور قرار داده‌اید؛ اما ممکن است که بخواهید روی نرم‌افزارهای داخل گوشی هم رمز عبور بگذارید. با این کار می‌توانید از اطلاعات شخصی خودتان محافظت کنید. برنامه‌ی Privacy Wizard برای امن کردن تلفن‌‌های همراه هوشمند ساخته شده است. به وسیله این نرم‌افزار می‌توانید روی برنامه‌های مختلف رمز بگذارید تا کسی به آن‌ها دسترسی نداشته باشد. به‌طور مثال روی بازی پرندگان خشمگین رمز عبور قرار دهید تا فرزندتان آن را بازی نکند. نرم‌افزار Privacy Wizard در فروشگاه گوگل قرار گرفته است. 

Privacy-Wizard

Privacy Wizard  5- برنامه‌های یادداشت:

بعضی وقت‌ها ممکن است بخواهید مطلبی را سریع یادداشت کنید. راه‌های مختلفی برای این‌کار وجود دارد که بهترین آن‌ها استفاده از برنامه‌های یادداشت برداری است. یکی از بهترین برنامه‌ها در این حوزه Captio نام دارد. با این برنامه می‌توانید سریع یادداشت برداری کنید و آن را به صورت ایمیل برای افراد مختلف بفرستید. نرم‌افزار Captio برای پلتفرم‌های مختلف عرضه شده است. 

Captio

تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت‌ها در ظاهر زمان زیادی از ما می‌گیرند، اما استفاده‌ی درست از آن‌ها باعث می‌شود که زمان بیشتری در اختیار داشته باشیم. به هر حال تکنولوژی برای راحت‌تر کردن زندگی انسان است و تنها استفاده‌ی اشتباه از آن باعث می‌شود که تاثیرات منفی روی زندگی روزمره‌ی ما بگذارند.

منبع : Inc

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.