دنیای فناوری

دانلود کنید : اپلیکیشن Cameringo+ Effects Camera اپلیکیشنی برای ویرایش تصویر

234


Cameringo+ Effects Camera اپلیکیشنی در زمینه‌ی ویرایش تصاویر است که به کمک آن می‌توانید عکس‌های ساده و یکنواخت خود را به تصاویر جذاب‌تر و متنوعی تبدیل کنید.

تاکنون اپلیکیشن‌های متنوعی را برای ویرایش تصاویر معرفی کردیم که هر کدام به نوعی با در اختیار داشتن فیلترها و افکت‌های متفاوت، توجه عده‌ای از کاربران را به خود جلب کردند. Cameringo+ Effects Camera یکی از جدیدترین اپلیکیشن‌های ویرایش تصاویر است که به تازگی مورد توجه کاربران قرار گرفته است و می تواند علاوه بر ویرایش تصاویر، اقدام به ساخت تصاویر متحرک Gif نیز کند. به این معنا که می‌توانید با ضبط چند ثانیه فیلم، آن را با فرمت GIF ذخیره کنید تا امکان اشتراک گذاری آن در تمام شبکه‌های اجتماعی که از فایل‌های ویدئویی پشتیبانی نمی‌کنند را در اختیار داشته باشید. این ویژگی که به طور پیش فرض در گوشی‌هایی همچون Galaxy S6 وجود دارد مدتی است که در بین کاربران رواج یافته است و اگر گوشی فعلی شما چنین امکانی را در خود ندارد، می‌توانید با نصب Cameringo+ Effects Camera این امکان جذاب را به گوشی خود بیاورید.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

بخش اصلی این برنامه اما در رابطه با ویرایش تصاویر است به طوری که می توانید با فراخوانی عکس‌های پیشین خود، یا با ثبت یک عکس جدید اقدام به اعمال افکت‌های متنوع روی عکس‌ها کنید. بیش از ده‌ها افکت و فیلتر مختلف در این برنامه وجود دارد که می توانید بنا بر سلیقه‌ی خود، یکی از آن‌ها را روی عکس‌ها اعمال کنید و در صورت رضایت از نتیجه‌ی خروجی، آن را ذخیره کنید. این افکت‌ها به صورت دسته بندی شده در اختیار شما قرار خواهند گرفت که این موضوع باعث شده تمام افکت‌های موجود در این برنامه به طور مفهومی تقسیم بندی شوند، در نتیجه به دنبال هر افکتی که هستید، آن را به طور سریع‌تری پیدا کنید. برای دانلود می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

منبع : cnet

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.