دنیای فناوری

دانلود کنید : اپلیکیشن duolingo برای یادگیری سریع و آسان چندین زبان خارجی

578

 

این روزها دانستن چند زبان مختلف، بسیار کمک می کند که با دنیای اطرافتان راحت تر ارتباط داشته باشید، راحت تر تجارت کنید، دوست پیدا کنید و خودتان را به روز نگه دارید و با وجود اپلیکیشن هایی که می توانید روی گوشی تان نصب کنید، یاد گرفتن یک زبان جدید راحت تر باشد. 

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

duolingo یکی از بهترین اپلیکیشن های موجود برای یادگیری یک زبان جدید است. بد نیست سری به وبسایت این کمپانی بزنید و ببینید که چقدر یاد گرفتن یک زبان جدید راحت است. این اپلیکیشن به کسانی که زبان انگلیسی را در سطح معمولی هم صحبت می کنند. چندین زبان متفاوت را برای یادگیری پیشنهاد می کند. اسپانیایی، ایتالیایی، آلمانی، فرانسوی، برزیلی و چندین زبان مختلف. 

>>دانلود کنید : اپلیکیشن ANY DO برای مدیریت کارهای روزانه خودتان

این اپلیکیشن بسیار راحت عمل می کند و به شما از سطح خیلی پایین آموزش میدهد، مراحل مختلف دارد که به شما نمره می دهد و به صورت روزانه به شما با Notification یادآوری می کند که وقت خواندن درس جدید است. این اپلیکیشن به صورت روزانه آپدیت می شود و از متد های بسیار جالبی استفاده می کند تا یادگرفتن یک زبان جدید را برای شما آسان کند، 

اپلیکیشن duolingo در حال حاضر به یکی از محبوب ترین اپلیکیشن هایی یادگیری و ترجمه زبان تبدیل شده است و اگر به صورت روز شمار روزانه تمامی این درس ها را دنبال کنید، مطمئن باشید که در یادگیری زبان مورد علاقه تان به شما خیلی کمک خواهد کرد. این اپلیکیشن امیتاز ۴٫۶ از ۵ را به خودش اختصاص داده است و شما می توانید این اپلیکیشن را به صورت رایگان از App Store و google play دانلود کنید و از همین امروز شروع به یادگیری زبان جدید کنید.

noskhe-android----wمنبع : ITradar.ir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.