دنیای فناوری

دانلود کنید : اپلیکیشن Infltr بیش از ۵ میلیون فیلتر را برای استفاده در اینستاگرام در اختیارتان می گذارد

778

 

برنامه‌های ویرایش عکس مانند اینستاگرام برای کاربران بسیار جذابیت دارند؛ اما امکاناتی که این برنامه‌ها پیش روی آن‌ها قرار می‌دهند، بسیار محدود هستند. در این برنامه‌ها تنها چند فیلتر و قابلیت تنظیم نور و رنگ به کاربران داده می‌شود. به همین دلیل برنامه‌هایی به وجود آمده‌اند که امکانات بسیار زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. از بین این نرم‌افزارها می‌توان به Infltr اشاره کرد. کاربران با لمس قسمت‌های مختلف صفحه نمایش می‌توانند به ترکیب رنگ‌های بسیار زیادی دست پیدا کنند.  

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

کار کردن با این نرم‌افزار بسیار راحت است و با هیچ رابط کاربری پیچیده‌ای مواجه نمی‌شوید. تنها کافی است صفحه نمایش را لمس کنید تا با جادوی این برنامه مواجه شوید. روی صفحه نمایش نقطه‌های بسیار زیادی را مشاهده خواهید کرد که با لمس تغییر رنگ می‌دهند.

infltr-2

میلیون‌ها رنگ مختلف با این کار به وجود می‌آیند و هر چقدر سلیقه به خرج بدهید، می‌توانید یک تصویر بسیار زیبا و شگفت‌انگیز در اختیار داشته باشید. بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که برنامه اینستاگرام تنها ۳۰ فیلتر مختلف را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. نرم‌افزار Inflr با قیمت ۲ دلار عرضه شده و نزدیک به ۵٫۱ میلیون فیلتر مختلف به وجود می‌آورد.

infltr-3 infltr-4 infltr-6

منبع : Cnet

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.