دنیای فناوری

دانلود کنید: اپلیکیشن Galaxy Charging Current به طور اختصاصی برای گوشی‌های سامسونگ

747

 

باتری یکی از بخش‌هایی است که تاکنون اپلیکیشن‌های بسیاری در رابطه با مدیریت و بهینه‌سازی آن‌ها منتشر شده است. اما Galaxy Charging Current اپلیکیشنی متفاوت با برنامه‌های دیگر است که به طور اختصاصی برای گوشی‌های سامسونگ منتشر شده و وظیفه‌ی اصلی آن، نظارت و ارائه‌ی گزارش عملکرد باتری گوشی است.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

گوشی‌هایی همچون Galaxy S6, Galaxy S5, Galaxy S4, Galaxy Note 3,Galaxy Note 4, نسخه‌ی بین المللی Galaxy S3 و Galaxy Note2 از مواردی هستند که به طور رسمی از سوی این برنامه پشتیبانی می‌شوند و توسع‌دهندگان از آن‌ها در صفحه‌ی پلی‌استور نام برده‌اند. البته دیگر گوشی‌های سامسونگ که از اندروید ۴ یا بالاتر برخوردار هستند نیز ممکن است قادر به اجرای این برنامه باشند با این حال لیست گوشی‌های تایید شده در عملکرد این برنامه مواردی بودند که در بالا ذکر شد.

اگر حس می‌کنید باتری گوشی‌تان دیر شارژ می‌شود یا شارژ آن زود خالی می‌شود می‌توانید با کمک Galaxy Charging Current از جزئیات آن با خبر شوید تا متوجه شوید که مشکل نرم‌افزاری است یا باتری گوشی ایراد پیدا کرده است.

سامسونگ گلکسی

نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که Galaxy Charging Current وضعیت کلی باتری را بررسی نخواهد کرد بلکه به بررسی عملکرد آن هنگام شارژ شدن خواهد پرداخت از همین رو باید هنگام شارژ شدن گوشی، Galaxy Charging Current در پس زمینه در حال اجرا باشد. بعد از یک بار بررسی کامل، این اپلیکیشن به شما در دو مورد پاسخ روشنی خواهد داد.

مورد اول مناسب یا طولانی بودن زمان شارژ کامل و مورد دوم نیز شارژ شدن کامل و صحیح باتری. در واقع وقتی یک باتری دچار مشکل می‌شود و به اصطلاح شارژ آن زود به اتمام می‌رسد دلیل اصلی این است که به طور کامل شارژ نشده است. معمولا باتری‌هایی که دچار مشکل می‌شوند ظرفیت ۱۰۰ درصدی خود را از دست می‌دهند و برای مثال یک باتری ۳۰۰۰ میلی آمپری تنها قادر به ذخیره‌ی ۲۰۰۰ میلی آمپر برق در خود خواهد شد.

این برنامه قادر است نحوه و مقدار شارژ شدن باتری را بررسی کند تا به شما اطلاع دهد که مشکل زود خالی شدن باتری مربوط به مصرف بالا یا مشکلات نرم‌افزاری است، یا اینکه باتری گوشی دچار مشکل شده است. ضمن آنکه باتری‌های سالم معمولا یک زمان مشخص (برای مثال ۲ ساعت) برای شارژ شدن نیاز خواهند داشت. این برنامه قادر به اندازه گیری زمان شارژ شدن گوشی نیز خواهد بود تا باتوجه به گزارش زمان شارژ شدن گوشی، متوجه ایراد احتمالی باتری گوشی شوید.

Galaxy Charging Current در دو نسخه‌ی رایگان و پولی منتشر شده است که در نسخه‌ی پولی به امکانات اضافه‌تری همچون نمایش گزارش عملکرد به صورت ویجت در صفحه‌ی خانگی و میانبر در نوتیفیکیشن بار دسترسی خواهید داشت تا به طور سریع‌تری در جریان عملکرد باتری گوشی قرار بگیرید.

برای دانلود این اپلیکیشن اینجا کلیک کنید

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.