دنیای فناوری

دانلود کنید : بازی شبیه ساز Conduct THIS ؛ کنترل قطار

1,134

 

بازی‌های مدیریتی و شبیه‌ساز همیشه از محبوبیت بالایی نزد کاربران برخوردار بودند. امروز به معرفی بازی Conduct THIS خواهیم پرداخت که در همین سبک است و در آن وظیفه‌ی کنترل حرکت قطارها را بر عهده خواهید داشت. داستان بازی از این قرار است که در هر مرحله، قطار شما باید مسیر خاصی طی کند تا به مقصد برسد؛ اما در بین راه با موانع و چالش‌های مختلفی رو‌به‌رو می‌شود که شما باید به‌عنوان هدایت‌کننده‌ی اصلی قطار، با عملکرد سریع و به‌جا از برخورد قطار با مانع یا مشکلات دیگری که در راه ممکن است پیش بیاید، جلوگیری کنید.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

این امر در چند مرحله‌ی اول بسیار آسان خواهد بود و ممکن است این تصور را برای شما به وجود بیاورد که با یک بازی کودکانه رو‌به‌رو هستید. اما اگر چند مرحله تحمل کنید، چالش‌های بازی و سختی مراحل به‌شدت افزایش خواهد یافت. برای مثال در اواسط بازی شما به‌جای یک قطار، وظیفه‌ی هدایت هم‌زمان چندین قطار را بر عهده خواهید داشت که انجام موفقیت‌آمیز بازی را بسیار چالش‌برانگیز خواهد کرد. درجه‌بندی سنی بازی +۳ سال است و از همین رو می‌توانید آن را با خیالی آسوده در اختیار فرزندان یا کودکان اطراف خود قرار دهید.

بازی موبایل Conduct this (1)

گرافیک بازی بسیار دلنشین و زیبا طراحی شده است؛ به‌طوری‌که حتی اگر از سبک بازی خوشتان نیاید، به‌احتمال زیاد از ظاهر رنگارنگ و چشم‌نواز بازی لذت خواهید برد. محیط بازی نیز دارای تنوع بسیار خوبی است و شما مسیر‌های مختلفی در مناطق سرسبز، برفی، صحرایی و‌… در اختیار خواهید داشت. حاصل این گرافیک زیبا و متنوع، حجم ۵۰ مگابایتی بازی در اندروید و ۱۵۰ مگابایتی آن در آیفون است.

بازی موبایل Conduct this (1)

در طول بازی و با جمع‌آوری امتیازها و جوایز می‌توانید قطارهای مختلف و زیباتری آزاد و در طول بازی از آن‌ها استفاده کنید. خوشبختانه انجام بازی به‌صورت آفلاین نیز امکان‌پذیر است و بر خلاف اکثر بازی‌های جدیدی که منتشر می‌شود، برای اجرای آن نیاز به برقرار بودن اتصال اینترنت نخواهید داشت. برای دانلود بازی اندروید و آیفون Conduct THISS می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

منبع : the verge

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.