دنیای فناوری

دانلود کنید : اپلیکیشن Ninja Snap برای محافظت از تصاویر گالری گوشی هوشمند تان

538

 

یکی از مشکلاتی که همه با آن سروکار داریم این است که بسیاری از دوستانمان سعی دارند تمام عکس‌هایی که با گوشی‌مان گرفته‌ایم را مشاهده کنند. به‌تازگی برنامه‌ای برای جلوگیری از این کار به وجود آمده است.  حتما برای شما پیش‌آمده که یک عکس را به دوست خود نشان دهید، اما او عکس‌های دیگری که در گالری شما وجود داشته را ببیند. قطعا دوست ندارید که عکس‌های مختلف شما توسط افراد گوناگون یا حتی دوستان‌تان دیده شوند.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

به‌تازگی برنامه‌ای برای جلوگیری از این کار منتشر شده است. اگر این برنامه را روی گوشی خود داشته باشید و دوست‌تان سعی کند عکس‌های مختلف شما را مشاهده کند، این نرم‌افزار از او عکس می‌گیرد. این برنامه که Ninja Snap نام دارد عکس فرد مورد نظر را می‌گیرد و روی عکس او تصویری از صورت Kanye West که یک خواننده است را قرار می‌دهد.

212

کار کردن با این برنامه بسیار راحت است. این برنامه را اجرا کنید و عکس‌هایی که می‌خواهید به دوست‌تان نشان دهید را از طریق آن به نمایش در بیاورید. دوست شما می‌تواند این تصاویر را مشاهده کند، اما اگر سعی کند به قسمت‌های دیگر وارد شود، این برنامه مانع این کار می‌شود و از او عکس می‌گیرد.

 این برنامه هم اکنون برای گوشی‌های اندرویدی عرضه شده است. باید به این موضوع هم اشاره کنیم که این برنامه در حالت کلی مانع از ورود افراد مختلف به قسمت دوربین و گالری می‌شود. حتی از طریق Lock Screen هم نمی‌توان به دوربین و گالری دسترسی پیدا کرد.

اپلیکیشن Ninja Snap برای سیستم عامل اندروید را از اینجا دانلود کنید

منبع : Cnet

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.