دنیای فناوری

دانلود کنید: با اپلیکیشن RAM Booster سرعت عمل گوشی خود را افزایش دهید

854

 

RAM Booster اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید با آزادسازی فضای رم در گوشی، سرعت عمل گوشی خود را در اجرای دستورات افزایش دهید.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

اندروید با تمام ویژگی‌های بی نظیری که همراه خود دارد، دارای یک نقطه ضعف بزرگ نیز است و آن اعطای آزادی عمل بیش از حد به اپلیکیشن‌ها بوده که باعث می‌شود اپلیکیشن‌های نصب شده بدون اجازه‌ی کاربر، در پس زمینه‌ی گوشی به فعالیت بپردازند.

شاید در ابتدا این موضوع چندان مشکل حادی به نظر نرسد اما به مرور زمان و با نصب برنامه‌های بیشتر، این اپلیکیشن‌ها در کنار هم حجم بزرگی از حافظه‌ی رم گوشی را به خود اختصاص می‌دهند و به نوعی در سرعت عملکرد گوشی، تاثیر منفی خواهند گذاشت.

اگر شما نیز با این مشکل مواجه هستید، اپلیکیشن RAM Booster یک انتخاب کارآمد برای شما خواهد بود که در زمینه‌ی مدیریت دستورات در حال اجرای اندروید فعالیت داشته و با متوقف کردن فعالیت‌های بیهوده و آزاد کردن فضای اشغال شده، سرعت گوشی شما را بهبود می‌بخشد.

ram-booster2_d7d17

نحوه‌ی کارکرد RAM Booster به این صورت است که به محض ورود به برنامه، فضای کلی رم، فضای اشغال شده و همچنین بخش آزاد آن به شما نمایش داده خواهد شد که با لمس گزینه‌ی Boost، تمام اپلیکیشن‌های غیرضروری که در پس زمینه‌ی گوشی در حال اجرا هستند متوقف خواهند شد.

کش‌های مزاحم نیز که ازدحام آن‌ها می‌تواند یکی دیگر از موارد کندی گوشی به حساب بیاید در حین این عملیات حذف و در پایان، خلاصه‌ای از میزان کش‌های پاک شده و مقدار رم آزاد شده به شما نمایش داده خواهد شد. برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.