دنیای فناوری

دانلود کنید : با اپلیکیشن Fancy کالا و اجناس مورد علاقه تان را پیدا کنید و خریداری کنید

793

wwww

هر کسی برای خودش یک سری علایق خاص دارد، ممکن است از یک کتاب یا یک لباس خاص خوشتان بیاید و یا طراحی و دیزاین خاص و حتی از یک ماشین خاص خوشتان بیاید، همه این ها را می توانید در این اپلیکیشن پیدا کنید، خریداری کنید و حتی هدیه بدهید. 

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

اپلیکیشن fancy اپلیکیشنی است که به شما کمک می کند، کالا و اجناس مورد علاقه تان را پیدا کنید و خریداری کنید، یک شبکه اجتماعی یا بهتر است بگوئیم جامعه ای چیزهایی که شما ستاره دارشان کرده اید را می توانید در آنجا ببینید، برایتان به نمایش گذاشته می شود و می توانید با قیمت بسیار خوب خریداریشان کنید.

fancy

اپلیکیشن fancy دائما به شما notification می دهد که آن محصولی را که می خواهید پیدا کنید و یا محصولی را که می خواستید بخرید را آماده خریداری است.اگر لیست محصولاتی که می خواهید و به آن ها علاقه دارید برای دوستانتان به اشتراک بگذارید.

این اپلیکیشن به شما امتیاز می دهد که اقلام مورد علاقه تان را با قمیت های بسیار کمتری خریداری کنید. این اپلیکیشن بسیار خوب برای کسانی که دوست دارند به روز باشند و طراحی ها و دیزاین های مختلف را دنبال می کند، قابل استفاده است. مدت پنج ماه از انتشار این اپلیکیشن می گذرد و شما می توانید به صورت رایگان از app store و google play دانلود کنید.

noskhe-android----w

دانلود اپلیکیشن fancy برای سیستم عامل IOS

منبع : ITradar.ir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.