دنیای فناوری

دانلود کنید : با بومرنگ (Boomerang)، برنامه‌ی جدید اینستاگرام می‌توانید ویدیوهای شبیه به GIF بسازید

949

 

اینستاگرم برنامه‌ی مستقل جدیدی برای ساخت ویدیو‌های «لوپ» (loop) کوتاه طراحی کرده است. این برنامه که بومرنگ نام دارد روز پنج‌شنبه برای iOS و اندروید ارایه شد. این برنامه چند تصویر را در یک ویدیوی یک ثانیه‌ای با هم ترکیب می‌کند که از اول به آخر و آخر به اول پخش می‌شود، به همین دلیل به آن ویدیوی لوپ می‌گویند. ویدیوها را می‌توان به صورت پرتره و لنداسکیپ فیلم‌برداری کرد؛ و به صورت اتوماتیک هم در دستگاه کاربر ذخیره می‌شوند. گرچه این ویدیوها را فقط از طریق این برنامه می‌توان ضبط کرد، اما می‌توان آنها را در اینستاگرام یا هر شبکه‌ی اجتماعی دیگری به اشتراک گذاشت. کاربری این برنامه بسیار سریع و آسان است و برای استفاده هم نیازی به حساب کاربری اینستاگرام ندارد. بومرنگ شباهت‌هایی به Vine دارد؛ برنامه‌ای برای ساخت ویدیوهای شش ثانیه‌ای که به توییتر تعلق دارد. همچنین به ویژگی «تصاویر زنده» (Live Photos) در آیفون ۶s اپل هم شبیه است. این ابزار جدید به اینستاگرام کمک می‌کند که تنوع بیشتری برای سرویس محبوب‌اش بیاورد؛ بدون اینکه رابط کاربری آن را پیچیده کند.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

 بومرنگ اولین برنامه‌ی مستقل اینستاگرام نیست. امسال این شرکت برنامه‌ی Layout را برای ساختن کولاژ از تصاویر عرضه کرد. مرداد ماه سال گذشته هم برنامه‌ی Hyperlapse را برای ساختن ویدیوهای تایم‌لپس با استفاده از تکنولوژی ضد لرزش ارایه داد. تیر ماه سال گذشته هم برنامه‌ای شبیه به Snapchat به نام Bolt را برای اشتراک تصاویر معرفی کرد.

boomerang

 فیس‌بوک در سال ۲۰۱۲ اینستاگرام را به مبلغ یک میلیارد دلار خریداری کرد. این برنامه‌ی اشتراک تصویر هم‌اکنون بیش از ۴۰۰ میلیون کاربر فعال در ماه دارد و به طور روزانه هم تعداد ۸۰ میلیون تصویر در این سرویس به اشتراک گذاشته می‌شود.

Label_Downlaod41

Label_Downlaod241

منبع : Cnet

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.