دنیای فناوری

دانلود کنید : با این اپلیکیشن آیفون خود را به یک اسکنر تمام عیار تبدیل کنید

35

 

اگر قصد دارید که مدارک خود را اسکن کنید دو راه در پیش دارید. برای راه اول می‌توانید از یک اسکنر واقعی استفاده کنید و راه دیگر به‌کار بردن دوربین گوشی است. در بعضی مواقع اسکنرها تصاویر خوبی را در اختیار کاربر قرار نمی‌دهند و مشکلات زیادی را به وجود می‌آورند. برای اینکه با این مشکل مواجه نشوید، می‌توانید از نسخه جدید برنامه Scanner Pro 6 استفاده کنید.

قیمت لپ تاپ ایسوس آموزش برنامه نویسی قیمت گلکسی نوت ۸

این برنامه به شکل خوبی می‌تواند کارهای ساده یک اسکنر را برای کاربر انجام دهد. برای اسکن کردن با این برنامه نیازی نیست که مدارک خود را مرتب کنید، چرا که این برنامه خودش متوجه لبه‌ها می‌شود و تصویر صافی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. می‌توانید میزان نور را هم تنظیم کنید تا تصویر خوبی در اختیار داشته باشید. این برنامه به‌صورت خودکار هرچیزی که روبه‌روی دوربین گوشی قرار داشته باشد را اسکن و ذخیره می‌کند.

به همین دلیل می‌توانید مدارک را با سرعت زیادی اسکن کنید. برنامه‌های دیگری هم وجود دارند که این کار را انجام می‌دهند که از بین آن‌ها می‌توان به Office Lens شرکت مایکروسافت اشاره کرد. اما چیزی که Scanner Pro 6 را از برنامه Office Lens متمایز می‌کند قابلیتی به‌نام Scan Radar است.

با این قابلیت دیگر نیازی به اجرای برنامه نخواهید داشت و می‌توانید با بازکردن دوربین از حالت Lock Screen گوشی، مدارک خود را اسکن کنید. البته باید به این موضوع اشاره کنیم که این برنامه را با قیمت ۲٫۹۹ دلار می‌توانید از فروشگاه اپل دانلود کنید.

منبع : AppStore

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.