دنیای فناوری

هر آنچه که باید در مورد ماشین نیسان جوک بدانید

140

 

نیسان جوک یکی از خودروهایی است که از ظاهر زیبا و متفاوت باعث جذب بسیاری شده است. علاوه بر این موتور کم مصرف و گیربکس CVT هم که نیسان روی آن سرمایه گذاری کرده است دلیل دیگری برای جذب مشتری این کراس آوور اقتصادی نیسان می باشد. جوک های وارداتی قرار است در سه تیپ به بازار کشورمان عرضه شوند.

قیمت لپ تاپ ایسوس آموزش برنامه نویسی قیمت گلکسی نوت ۸

تیپ پایه اسکای پک نام دارد که با موتور ۱٫۶ به قدرت ۱۱۷ اسب با همان گیربکس CVT ذکر شده با قیمت ۱۲۴ میلیون تومان (با در نظر گرفتن یک میلیون تومان تخفیف ۱۲۳ میلیون تومان) ارائه خواهد شد. تیپ پلاتینیوم با همین مشخصات فنی اما با تجهیزات بیشتر قیمتی معادل ۱۳۹ میلیون دارد و در نهایت تیپ اسپرت هم که هنوز قیمت آن اعلام نشده و به زودی در لیست فروش قرار می گیرد از یک موتور ۱٫۶ لیتری توربو به قدرت عالی ۱۹۰ اسب بخار بهره می برد که همانند مایکرا در سایت نیسان در ساندرلند تولید می شود از ابعاد مناسبی (طول ۴٫۱۳ ، عرض ۱٫۷۶ و ارتفاع ۱٫۵۶ متر ) برخوردار است و می تواند نیازهای درون شهری و مسافرتی یک جمع خانوادگی را به راحتی برطرف نماید.

nissan-juke-22

تیپ پایه جوک از تجهیزاتی همانند سقف پانوراما، LED های روشن در روز، چراغ جلوی خودکار، حسگر باران، دوربین دید عقب، سامانه استارت استاپ و آیینه های برقی جمع شونده سود می برد و تیپ های پلاتینیوم و اسپرت به دوربین با دید ۳۶۰ درجه، هشدار نقطه کور جانبی، هشدار خروج از خط، گرم کن صندلی و … مجهز هستند.

سوپر مینی مایکرا که در رده مینی کارها قرار می گیرد با قیمت حدود ۸۰ میلیون تومان بازار خواهد شد و اعلام شده قشقایی جدید و X-Trail نیز که کمی کوچک تر از رونیز است به زودی توسط وارد کننده در بازار ایران عرضه خواهند شد. گفتنی است که رونیز در برخی بازارهای صادراتی نیسان با نام X-Terra عرضه می شود.

جوک را اگرچه قبل از این هم در کیش مورد آزمایش قرار داده ایم اما به محض ورود به بازار دوباره به بوته آزمایش خواهیم کشید تا برداشت دقیق تری از مشخصات فنی، سواری و رفاهی آن ارائه نماییم.

jukenissan

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.