دنیای فناوری

Good Morning Alarm Clock: معرفی اپلیکیشن اندرویدی ساعت بیدار باش و صدای آرامشبخش برای خواب

723

 

بدون شک یکی از سخت‌ترین کارها برای ما انسان‌ها که هیچ وقت هم عادی نمی‌شود بیدار شدن از خواب شیرین است به خصوص در این روزهای سرد پاییزی که دل کندن از جای خواب گرم و نرم را بسیار سخت‌تر از همیشه کرده است.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

از همین رو به آسانی نمی‌توان به اپلیکیشن‌های بیدار باش به چشم یک دوست نگاه کرد اما Good Morning Alarm Clock سعی کرده است تا علاوه بر یک اپلیکیشن کارآمد برای تمام اقشار، دوست آن‌ها نیز باشد و با بررسی‌هایی که از خواب شما به انجام می‌رساند اهمیت دادن خود به شما را نمایش دهد.

این برنامه قادر است تا با پخش آلارم‌های ملایم و با میزان صدای مناسب شما را به بهترین شکل ممکن و به صورت آرام آرام از خواب بیدار کند که همین موضوع باعث جلب توجه کاربران شده است به طوری که تنها در پلی‌استور گوگل این اپلیکیشن نزدیک به ۱ میلیون بار دانلود شده است.

Good Morning Alarm Clock قادر است تا ریتم و مسیر خواب شما را آنالیز کند و شما را در بهترین زمان از خواب بیدار کند. نکته‌ی جالبی نیز که در این برنامه وجود دارد وجود صداهای آرامبخش برای به خواب رفتن است به طوری که می‌توانید از این برنامه هم برای به خواب رفتن در هنگام شب و هم برای بیدار شدن در هنگام صبح استفاده کنید.

محیط کاربری برنامه به صورت تیره و تاریک طراحی شده است تا کاربرانی که بعد از خاموش کردن چراغ‌ها برای تنظیم ساعت بیدار باش به سراغ گوشی می‌روند به شکل آسوده‌تری به کار با برنامه بپردازند. ضمن آنکه باید اشاره کنیم که طراحی صورت گرفته بسیار شیک و زیبا بوده و حس کار با یک اپلیکیشن مدرن را به کاربر القا خواهد کرد.

اگر اپلیکیشن پیش‌فرض آلارم گوشی بنا به هر دلیلی نیازهای شما را رفع نمی‌کند می‌توانید با دانلود Good Morning Alarm Clock از لینک زیر جایگزینی هوشمند و قدرتمند برای اپ پیش‌فرض آلارم در اختیار داشته باشید. این برنامه برای اجرا به اندروید ۴.۱ یا بالاتر نیاز خواهد داشت.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.