دنیای فناوری

سرمایه گذاری ۸۸۰ میلیون دلاری گوگل در گوشی‌های دارای صفحه نمایش OLED به کمک ال‌جی دیسپلی

112

 

به گزارش بلومبرگ فارسی به نقل از رویترز شرکت گوگل به توسعه محصولات مجهز به نمایشگر OLED علاقه دارد و به همین جهت تصمیم گرفته است تا با رقیب شرکت سامسونگ یعنی ال‌جی دیسپلی برای توسعه این نمایشگرها وارد همکاری شود. 

قیمت لپ تاپ ایسوس آموزش برنامه نویسی قیمت گلکسی نوت ۸

ارزش این همکاری نزدیک به ۸۸۰ میلیون دلار است و با این سرمایه‌گذاری، راه برای توسعه نمایشگرهای OLED توسط ال‌جی هموارتر خواهد شد.
به‎نظر می‎رسد که شرکت گوگل در حال برنامه‌ریزی است تا تعداد کافی از نسل بعدی گوشی‌های پیکسل آماده نماید و این اولین‌باری است که البته در رابطه با عرضه گوشی‌های پیکسل با نمایشگر قابل‌انعطاف و دارای انحنای OLED اطلاعاتی منتشر می‌شود. 

این موضوع هم‌چنین جالب توجه است زیرا شرکت گوگل به طور مستقیم، گوشی‌های هوشمند خود را تولید نمی‌کند و این موضوع را به سازندگان دیگر نظیر اچ‌تی‌سی واگذار کرده است.

البته هنوز مشخص نیست که سرانجام این همکاری چه خواهد شد و هنوز صحت این موضوع مشخص نشده است. در صورتی‌که این همکاری حتی محقق شود، چندان نباید برای عرضه نسل جدید گوشی‌های پیکسل با نمایشگر OLED امیدوار باشید؛ احتمالاً نتیجه این همکاری را در سال ۲۰۱۸ و سال‌های بعد از آن خواهیم دید. 

منبع : bloomberg

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.