دنیای فناوری

چطور به تصاویر موجود در اینستاگرام آهنگ اضافه کنیم ؟

310

 

در حال حاضر اپلیکیشن‌هایی برای سیستم عامل‌های آی او اس و یا اندروید ارائه شده‌اند که امکان اضافه کردن آهنگ به تصاویر، ساخت اسلایدشو و همچنین به اشتراک گذاری اسلایدشو ساخته شده را در شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام را فراهم آورده‌اند. در ادامه به آموزش اضافه کردن آهنگ به تصاویر و به اشتراک گذاری آن‌ها در اینستاگرام خواهیم پرداخت. با آی تی رادار همراه باشید

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

روش اول: استفاده از اپلیکیشن Flipagram

اپلیکیشن Flipagram این امکان را فراهم آورده است تا تصاویر خود را به یک اسلایدشو (Slide Show) تبدیل کنید و آهنگ مورد نظر خود را به آن اضافه نمایید. این اپلیکیشن به صورت رایگان برای دو سیستم عامل اندروید و آی او اس عرضه شده است.

دانلود اپلیکیشن Flipagram برای آی او اس

دانلود اپلیکیشن Flipagram برای اندروید

1پس از دانلود و نصب اپلیکیشن Flipagram بر روی گوشی و یا تبلت خود، آن را اجرا و در صفحه نمایان شده گزینه Start را لمس کنید.

2اکنون در این قسمت می‌توانید تصاویر مورد نظر خود را گالری دستگاه، فیس‌بوک و یا اینستاگرام انتخاب نمایید.

3انتخاب هر تعداد تصویر مورد نظر امکان‌پذیر خواهد بود با این حال به خاطر داشته باشید که با افزایش تعداد تصاویر، زمان نمایش هر تصویر کاهش می‌یابد چرا که اپلیکیشن Flipagram امکان ساخت یک اسلایدشوی ۱۵ ثانیه‌ای از عکس‌ها را فراهم آورده است. بنابراین در صورتی که تنها یک تصویر انتخاب کنید، تصویر مورد نظر به مدت ۱۵ ثانیه نمایش داده می‌شود. 

4به منظور ویرایش تصاویر تنها کافیست تا هر تصویر را دو بار به صورت پشت سر هم لمس نمایید.

5پس از اتمام ویرایش تصاویر، گزینه Next موجود در قسمت فوقانی و سمت راست صفحه نمایش را لمس کنید.

6با لمس آیکون Music موجود در زیر قسمت پیش نمایش تصویر، اضافه کردن آهنگ به اسلایدشو امکان‌پذیر می‌شود. با انتخاب گزینه Find Music می‌توانید از آهنگ‌های اپلیکیشن Flipagram استفاده کنید. در غیر این صورت با لمس گزینه My Music از آهنگ‌های موجود بر روی دستگاه خود استفاده نمایید. در بخش Auto Timing نیز گزینه Instagram – 15s را انتخاب کنید.

7به منظور پیش نمایش اسلایدشو گزینه Preview را لمس نمایید. در نهایت نیز مورد نیز آیکون به شکل تیک موجود در قسمت فوقانی و سمت راست صفحه نمایش را لمس کنید.

8سپس در لیست نمایان شده اپلیکیشن Instagram را انتخاب نمایید.

9در این مرحله می‌توانید مجددا اسلایدشوی خود را با استفاده از ابزارهای ویرایش اینستاگرام ویرایش نمایید و افکت‌های مورد نظر خود را به آن اضافه کنید.

10پس از ویرایش اسلایدشو،  عنوان مورد نظر خود را به آن اضافه کرده و یا دوستانتان را تگ کنید. همچنین امکان به اشتراک گذاری این اسلایدشو از طریق دیگر شبکه‌های اجتماعی نظیر توییتر و یا فیس‌بوک نیز امکان‌پذیر خواهد بود.

11روش دوم: استفاده از اپلیکیشن SoundTracking

اپلیکیشن SoundTracking این امکان را فراهم آورده است تا بتوانید آهنگ‌های محبوب را به تصاویر خود اضافه کنید. این اپلیکیشن به صورت رایگان برای دو سیستم امل اندروید و آی او اس ارائه شده است.

دانلود اپلیکیشن SoundTracking برای اندروید

12پس از دانلود و نصب اپلیکیشن SoundTracking، در اولین اجرا آن از شما خواسته می‌شود تا وارد حساب کاربری خود شوید. به این منظور می‌توانید از اکانت‌های فیس‌بوک، توییتر و یا Foursquare خود استفاده کنید. همچنین می‌توانید به منظور ساخت اکانت در اپلیکیشن SoundTracking از آدرس ایمیل خود استفاده کنید.

13اپلیکیشن SoundTracking امکان جستجوی آهنگ مورد نظر فراهم آورده است

14سپس تصویر مورد نظر خود را  از طریق گالری دستگاه و یا اینستاگرام انتخاب کنید.

15پس از انتخاب عکس مورد نظر، پست خود را همانند تصویر زیر با لمس آیکون موجود در قسمت انتهایی و سمت چپ صفحه، در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

16منبع : wikihow

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.