دنیای فناوری

چگونه خطای An iPhone has been detected but it could not be identified را در iTunes برطرف کنیم؟

152

 

ممکن است برای شما هم پیش بیاید که در هنگام اتصال به iTunes با مشکلاتی رو به رو شوید.  خوشبختانه با یک عیب‌یابی ساده امکان شناسایی و رفع مشکل به راحتی فراهم آمده است. در ادامه به آموزش رفع خطای An iPhone has been detected but it could not be identified در iTunes می‌پردازیم. بنابراین با آی‌تی رادار همراه باشید.

قیمت لپ تاپ ایسوس آموزش برنامه نویسی قیمت گلکسی نوت ۸

خطای An iPhone has been detected but it could not be identified جزو یکی از خطاهای رایج به حساب می‌آید و بسیاری از کاربران دستگاه‌های iOS با آن مواجه شده‌اند. حال به منظور رفع این خطا مراحل زیر را طی نمایید.

>>چطور بدون نرم افزار آیتونز تصاویر خودمان را از آیفون به کامپیوتر خودمان انتقال دهیم؟

>>چطور از هات اسپات گوشی آیفون برای اشتراک گذاری اینترنت با PC و MAC بهره ببریم ؟

در ابتدا به قسمت Control Panel ویندوز خود مراجعه و بر روی گزینه Programs کلیک کنید. سپس گزینه Programs and Features را انتخاب نمایید. حال در لیست نمایان شده بر روی برنامه iTunes کلیک راست کرده و  گزینه Uninstall را انتخاب کنید.

آیتونزپس از حذف iTunes، برنامه‌های زیر را نیز به ترتیب حذف نمایید:

  • Apple Software Update
  • Apple Mobile Device Support
  • Bonjour
  • Apple Application Support

>>چطور گوشی آیفون خودتان را به تلویزیون وصل کنید ؟

اکنون پس از حذف iTunes و تمامی برنامه‌های ذکر شده در فوق، کامپیوتر خود را ریستارت کنید. پس از ریستارت کامپیوتر، جدیدترین ورژن iTunes را از طریق این لینک دانلود کرده و بر روی کامپیوتر خود نصب نمایید. با انجام این عمل نه تنها iTunes بلکه تمامی برنامه‌های حذف شده نیز مجددا نصب خواهند شد. برای اطمینان یک بار دیگر کامپیوتر را ریستارت کرده سپس دستگاه iOS خود را از طریق کابل USB به کامپیوتر متصل کنید. به احتمال بسیار زیاد پس از انجام این عمل خطای iTunes برطرف خواهد شد.

منبع : Wikihow

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.