دنیای فناوری

چطور اطلاعات از دست رفته خود را در دستگاه های اندرویدی بازیابی کنیم؟

242

 

ممکن است برای شما هم پیش بیاید که به صورت تصادفی تصاویر، ویدئوها و یا فایل‌های موجود بر روی گوشی خود را حذف کنید. خوشبختانه امکان بازیابی اطلاعات حذف شده فراهم آمده با این حال به خاطر داشته باشید که زمان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. پس از حذف اطلاعات دستگاه خود را خاموش نکنید و یا اطلاعات جدیدی بر روی دستگاه ذخیره نکنید. همچنین توصیه می‌شود تا اینترنت خود را به منظور جلوگیری از به روز رسانی‌های خودکار خاموش نمایید. در ادامه به آموزش بازیابی اطلاعات از دست رفته در اندروید می‌پردازیم. بنابراین با آی‌تی رادار همراه باشید.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

برنامه MobiKin Doctor for Android

در صورت تمایل به استفاده از سریع‌ترین و موثر‌ترین روش به منظور بازیابی اطلاعات در اندروید استفاده از برنامه MobiKin Doctor for Android توصیه می‌شود. خوشبختانه امکان بازیابی اطلاعات طی چندین مرحله ساده توسط این برنامه فراهم آمده است. این برنامه کاربردی می‌تواند با بیش از ۲۰۰۰ دستگاه کمپانی‌های مختلف نظیر سامسونگ، HTC، موتورولا، ال جی، سونی، ایسوس و بسیاری دیگر استفاده شود. همچنین قابلیت مشاهده پیش‌نمایش اطلاعات قبل از بازیابی آن‌ها را نیز ارائه می‌دهد. بدین ترتیب می‌توانید در زمان خود صرفه جویی کرده و از بازیابی تمام اطلاعات خود اطمینان حاصل نمایید.

>>چطور تصاویر پاک شده بر روی دوربین و گوشی هوشمند را بازیابی کنیم?

>>چگونه پیامک های پاک شده از گوشی هوشمند خود را بازیابی کنیم ؟

>>آموزش بازیابی مخاطبین از دست رفته در سیستم عامل اندروید

حال به منظور بازیابی اطلاعات از دست رفته، ابتدا نیاز است تا برنامه MobiKin Doctor for Android را برای کامپیوتر خود دانلود کنید.

پس از نصب این برنامه گوشی خود را به کامپیوتر متصل کنید. سپس تنها کافیست تا مراحلی را که در ادامه با آن‌ها اشاره خواهیم کرد، طی نمایید.

پس از اتصال گوشی به کامپیوتر، فرایند شناسایی گوشی به صورت خودکار آغاز می‌شود.

1سپس گوشی شما توسط این برنامه شناسایی می‌شود. حال همانند تصویر زیر، در قسمت انتهایی صفحه قابل مشاهده مربع کنار اطلاعاتی را که مایل به بازیابی آن‌ها هستید،
تیک دار کنید.

2تنها پس از گذشت چندین ثانیه، اطلاعات از دست رفته نمایان می‌شوند. به منظور بازیابی آن‌ها بر روی گزینه Recover کلیک نمایید.

3فرایند بازیابی اطلاعات به سرعت انجام خواهد شد. همچنین ذخیره اطلاعات بازیابی شده بر روی کامپیوتر نیز امکان‌پذیر خواهد بود.

4علاوه بر بازیابی اطلاعات، این برنامه قابلیت تهیه فایل پشتیبان را نیز ارائه می‌دهد. با استفاده از این برنامه می‌توانید فایل‌های خود را اسکن کرده و تمامی اطلاعات موجود و حذف شده را به راحتی مشاهده کنید. سپس در صورت تمایل می‌توانید از اطلاعات خود بک آپ بگیرید.

منبع : androidpit

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.