دنیای فناوری

با این اپلیکیشن گوشیتان را به میکروفون بیسیم برای کامپیوتر تبدیل کنید

1,281

14235421502_45024a83f9_b

تقریبا هیچ کدام از کامپیوترها دارای میکروفون داخلی نیستند از این رو هر کاربری مجبور است برای ضبط صدا یا کار با نرم افزارهایی چون ویس چت و اسکایپ از یک میکروفون بلوتوثی یا باسیم استفاده کند. اما با توجه به اینکه امروزه اکثر کاربران از گوشی های هوشمند برخوردارند به راحتی می‌توان از این وسیله به عنوان یک میکروفون بیسیم یا باسیم برای کامپیوتر بهره گرفت. در ادامه با آی تی رادار همراه باشید تا به شما نشان دهیم که انجام این کار تا چه اندازه می‌تواند آسان باشد.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

برای انجام این کار شما نیاز به دو اپلیکیشن دارید که یکی از آنها بر روی گوشی و دیگری بر روی کامپیوترتان نصب می گردد. پس ابتدا اپلیکیشن WO Mic را از این لینک دانلود کرده و بر روی گوشی اندرویدیتان نصب کنید.

سپس از این لینک کلاینت مربوط به کامپیوتر را دانلود کرده و بر روی کامپیوترتان نصب نمایید.

حال به سادگی با اجرای هر دو برنامه بر روی کامپیوتر و گوشی و انتخاب روش اتصال آن دو به هم از درون برنامه می‌توانید با زدن کلید ok از گوشی به عنوان میکروفون استفاده کنید.

1111111111ناگفته نماند که اتصال کامپیوتر و گوشی به هم می‌تواند از طریق کابل USB، بلوتوث و وای فای صورت گیرد که بهترین آنها USB است همچنین در پایان اضافه میکند که صدا با تاخیر فوق العاده جزیی منتقل خواهد شد که البته در میکروفون های واقعی هم همینگونه است.

noskhe-android----wمنبع: nextofwindows

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.