دنیای فناوری

به زودی اچ تی سی از محصولات جدیدش رونمایی می کند

445

 

به‌تازگی کمپانی اچ تی سی ، دعوت‌نامه‌هایی برای کنفرانس خبری به رسانه‌ها ارسال کرده است که ۲۳ دی، چند روز پس از پایان نمایشگاه CES 2017 برگزار خواهد شد.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

این دعوت‌نامه از طراحی ساده‌ای بهره می‌برد و مشخص نمی‌کند که اچ تی سی قصد دارد در کنفرانس خبری خود از چه محصولی رونمایی کند، اما در آن می‌توان عبارت For U را مشاهده کرد. نکته‌ای که در مورد این عبارت جالب به نظر می‌رسد، شباهت حرف U به حرف C لوگوی اچ تی سی است که در گوشه تصویر به‌صورت ۹۰ درجه قرار دارد.

در شرایط فعلی اخباری در مورد محصول میان‌رده کمپانی تایوانی به نام اچ تی سی ایکس ۱۰ در فضای مجازی وجود دارد و گفته‌ می‌شود قرار است در ژانویه از آن رونمایی شود. البته بعید به نظر می‌رسد که اچ تی سی بخواهد تنها برای رونمایی از یک محصول میان‌رده، رویداد بزرگی برگزار کند؛ بنابراین احتمال دارد شاهد معرفی محصولات جدیدی مانند اولین ساعت هوشمند این کمپانی یا محصولی مرتبط با تکنولوژی واقعیت مجازی باشیم.

آنچه رونمایی از آن دور از انتظار ما است، معرفی اچ‌تی‌سی ۱۱ خواهد بود؛ زیرا گوشی هوشمند اچ‌تی‌سی ۱۰ در مارس ۲۰۱۶ رونمایی شد و انتظار می‌رود جانشین این تلفن هوشمند نیز در مارس ۲۰۱۷ رونمایی شود.

htc-1-2

در حال حاضر باید صبر کرد و منتظر انتشار اخبار بیشتر ماند. به نظر شما اچ‌تی‌سی قصد دارد در کنفرانس خبری خود از چه محصولی رونمایی کند؟

منبع PHONEARENA

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.