دنیای فناوری

معرفی پیکسل بوک جدید گوگل با حاشیه باریک و کیبورد جداشدنی در مهرماه

3,594

 

با نزدیک‌تر شدن به تاریخ رونمایی رسمی محصولات گوگل در ۹ اکتبر برابر با ۱۷ مهرماه، خبرهای فاش‌شده‌ی بیشتری در مورد این مراسم و آنچه قرار است در آن معرفی‌ شود، به‌اشتراک‌ گذاشته می‌شود.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

ویدئوی فاش‌شده‌ی جدیدی از آخرین پیکسل بوک گوگل موسوم به پیکسل بوک ۲ به‌اشتراک گذاشته شده است، که طراحی با حاشیه‌ی باریک آن را نشان می‌دهد. پیشتر تصاویر و ویدئوهای مختلفی از گوشی هوشمند پیکسل ۳ نیز منتشر‌شده بود. از ماه جولای (تیرماه) شاهد خبرهای غیررسمی مختلفی در مورد نسل دوم پیکسل‌بوک گوگل هستیم. ایوان بلاس، افشاگر معروف توئیت‌های مختلفی درمورد پیکسل‌بوک ۲ به‌اشتراک گذاشته است. ویدئوی فاش‌شده‌ی جدید، توسط برندون لان از طریق سایت Chrome Unboxed، به‌اشتراک گذاشته‌ شده است.

در ویدئو، همچنین سیستم عامل کروم OS، با تسک‌بار با طراحی کلیدهای دایره‌ای شکل، پیکسل‌بوک را به سیستم‌های اندرویدی شبیه‌تر می‌کند. باوجودی که نسخه‌ی بتا روی سیستم نصب‌ شده، ولی نشان‌دهنده‌ی تلاش گوگل برای نزدیک‌تر کردن سیستم‌عامل Chrome OS به زیبایی‌های سیستم‌عامل اندروید است. احتمال دارد کیبورد پیکسل‌بوک ۲ همانند کیبورد سرفیس‌گو، قابل جداشدن باشد.

پیکسل (2)

براساس نظر یکی از افرادی که گزارش سایت Chrome Unboxed را در مورد پیکسل‌بوک جدید خوانده‌ است، محصول جدید گوگل، حاشیه‌ی باریک‌تری نسبت به نسل قبلی دارد. البته تصاویر مربوط به تبلیغ پیکسل‌بوک ۲ در فیسبوک نیز، باریک‌تر بودن حاشیه‌های آن را تایید می‌کند. 

برساس آخرین اطلاعات، می‌دانیم که دو مدل کروم‌بوک با کد نام‌های Nocturne و Atlas وجود دارد؛ اما مشخص نیست که گوگل قصد دارد در رویداد رونمایی بعدی خود، کدام‌ کروم‌بوک را معرفی کند. شاید Google در نظر داشته باشد هر دو محصول را رونمایی کند. تا زمان برگزاری رویداد بزرگ گوگل هنوز چند هفته‌ای باقی‌ مانده است و باید منتظر باشیم تا ببینیم خبرهای بعدی چه اطلاعات جدیدی در اختیار ما قرار می‌دهند.

منبع THEVERGE

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.