دنیای فناوری

درز تصویر جدیدی از دو گوشی هوشمند موتو زد ۲ فورس و موتو زد ۲ پلی

94

 

عکس‌ جدیدی از گوشی هوشمند موتورولا موتو زد ۲ فورس و موتو زد ۲ پلی فاش شده است. در این تصاویر نمای جلو و پشت هر دو دستگاه قابل مشاهده است و باید اشاره کنیم که طراحی این دو گوشی شباهت زیادی به یکدیگر دارد. سنسور اثر انگشت این دو محصول مستطیلی شکل است و در بخش جلوی دستگاه تعبیه شده است. علاوه بر این، هر دو گوشی هوشمند به فلش ال‌ای‌دی جلویی مجهز شده‌اند.

قیمت لپ تاپ ایسوس آموزش برنامه نویسی قیمت گلکسی نوت ۸

به نظر می‌رسد در بخش پایین سمت چپ این دو دستگاه  یک میکروفون قرار گرفته و در واقع طراحی جلویی این دو گوشی یکسان است. اما تفاوت‌هایی در بخش پشتی موتو زد ۲ فورس و موتو زد ۲ پلی وجود دارد. موتو زد ۲ فورس مجهز به یک دوربین دوگانه‌ی پشتی با طراحی دایره‌ای است ولی موتو زد ۲ پلی فقط از یک دوربین تکی بهره می‌برد. اما سایر اجزای این دو گوشی با یکدیگر شباهت زیادی دارند.

بر اساس گزارش‌های اخیر و تصویر مطبوعاتی جدید دو دستگاه، به نظر می‌رسد موتو زد ۲ پلی نسبت به نسل قبلی خود کمی باریک‌تر شده است. همچنین باید اشاره کنیم که موتو زد ۲ فورس از درگاه ۳.۵ میلی‌متری هدفون بهره می‌برد و به همین دلیل می‌توان انتظار داشت که ضخامت این دستگاه در حد سایر گوشی‌های هوشمند معمولی باشد. اما موتو زد ۲ پلی با وجود قیمت مناسب، سعی می‌کند برخی از ویژگی‌های گوشی‌های پرچم‌دار را در خود جای دهد.

بر اساس خبرها و گزارش‌های مختلف، انتظار می‌رود بیشتر مشخصات فنی موتو زد ۲ فورس به موتو زد ۲ شباهت داشته باشد. بر همین اساس، گفته‌ می‌شود که این دستگاه از پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۳۵ و ۴ گیگابایت حافظه‌ی رم بهره خواهد برد. اما موتو زد ۲ پلی از تراشه‌ی اسنپدراگون ۶۲۶ بهره خواهد برد و رم این دستگاه ۴ گیگابایت در نظر گرفته شده است.

بدین ترتیب موتو زد ۲ پلی می‌تواند نظر بسیاری از دارندگان کنونی گوشی موتو زد پلی را به خود جلب کند؛ چراکه این محصول نسبت به نسل قبل خود باریک‌تر و قدرتمند‌تر است. از سوی دیگر موتو زد ۲ فورس نسبت به مدل قبلی خود تفاوت‌های بسیاری دارد.

نظر شما در این مورد چیست؟

منبع: ANDROIDHEADLINES

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.