دنیای فناوری

درز تصویر و مشخصات فنی از گوشی لومیا ۶۵۰XL مایکروسافت

316


چندی پیش بود که اخباری در خصوص لومیا ۶۵۰ به‌گوش رسید با وجود اینکه این محصول فعلا توسط مایکروسافت معرفی نشده است اما به‌نظر می‌رسد که این شرکت در نظر دارد نسخه بزرگی از آن را نیز روانه بازار سازد. براساس تصاویری که از چین فاش شده، گویا به‌زودی شاهد لومیا ۶۵۰XL نیز خواهیم بود. گفته می‌شود که این محصول نام کد Honjo را دارد.

همان‌طور که در تصویر بالا قابل مشاهده است، به‌خوبی امکان مقایسه این محصول از لحاظ ظاهری و سایز با لومیا ۱۵۲۰ (گوشی سمت چپ) که از نمایشگری ۶ اینچی بهره می‌برد وجود دارد. از لحاظ ظاهری و البته سایز نمایشگر لومیا ۶۵۰XL نسبت به‌لومیا ۱۵۲۰ کوچک‌تر است و به‌نظر می‌رسد که شاهد نمایشگر ۵.۴ اینچی روی آن خواهیم بود. البته این در حالی است که در شرایط فعلی اغلب کمپانی‌ها از نمایشگر‌های ۵.۵ اینچی استفاده می‌کنند.

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

به‌غیر از نمایشگر بزرگ‌تر، سایر مشخصات این محصول شبیه به لومیا ۶۵۰ خواهد بود و نمایشگر آن نیز وضوح ۷۲۰p را ارایه خواهد داد. شاید برای شما نیز نام کد Honjo آشنا باشد، دلیل این موضوع به‌انتشار اطلاعات محصولات جدید مایکروسافت در سال گذشته باز می‌گردد و در آن زمان گفته می‌شد که این نام مربوط به لومیا ۸۵۰ خواهد بود اما اطلاعات اخیر حکایت از ارتباط این نام با لومیا ۶۵۰XL دارند.

خبر جالبی که در محصول مذکور منتشر شده این است که گفته می‌شود لومیا ۶۵۰ آخرین لومیا در سال ۲۰۱۶ خواهد بود. با این اوصاف معلوم نیست که چگونه تصویری از لومیا ۶۵۰XL منتشر شده است. در حال حاضر نکات نامعلوم زیادی در خصوص این دو تلفن هوشمند وجود دارد و انتظار می‌رود که در طول هفته‌های آینده بیشتر با آن‌‌ها آشنا شویم.

منبع : Phonearena

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.