دنیای فناوری

دانلود کنید : اپلیکیشن Hyperlapse مایکروسافت برای سیستم عامل اندروید و ویندوز فون عرضه شد

781

 

در ماه مرداد سال گذشته، بخش تحقیقات مایکروسافت تکنولوژی جدیدی با نام «هایپرلپس» (Hyperlapse) را معرفی کرد و ویدیوهایی نیز برای عملکرد فوق‌العاده آن به نمایش گذاشت. امروز پس از تقریبا یک سال مایکروسافت این برنامه را در سه نسخه با نام‌های Hyperlapse Pro، Hyperlapse Mobile و Hyperlapse for Azure Media Services معرفی کرد. 

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

برنامه هایپرلپس می‌تواند لرزش و تکان‌های شدید ویدیوهای ثبت شده توسط افراد را از بین ببرد و ویدیوی مرور زمان (Time-Lapse) تمیز و بدون لرزشی را به کاربر تحویل دهد. ورژن Pro این محصول نیز برای کامپیوترهای شخصی تهیه شده که می‌توان ویدیوهای ثبت شده توسط دوربین‌های اکشن مانند GoPro و پهپادها را ویرایش و ویدیوی بدون لرزشی را تحویل گرفت. در این نسخه از تکنولوژی مدل‌سازی سه‌بعدی ویژه جهت حذف لرزش‌ها بهره گرفته شده است. 

هایپرلپس برای ویندوزفون ها و دستگاه‌های اندرویدی هم ارایه شده که می‌توان به شکل مستقیم و با استفاده از دوربین این موبایل‌ها به ثبت ویدیوهای هایپرلپس پرداخت. مایکروسافت فعلا نسخه iOS آن را منتشر نکرده است. 

این تکنولوژی به پلتفرم Azure مایکروسافت نیز متصل کرده تا توسعه‌دهندگان بتوانند هایپرلپس را به وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌های مبتنی بر وب نیز اضافه کنند. 

hyperlapse

پس اگر ویدیویی طولانی دارید که از تکان‌های شدید رنج می‌برد، هایپرلپس را از لینک‌های زیر دانلود کنید و ویدیوی خود را با یک ویرایش ساده به خوشایندترین شکل ممکن در بیاورید. تنها به خاطر داشته باشید که نسخه اندرویدی آن فعلا محدود است و برای دستگاه‌های خاصی منتشر شده است. 

نسخه اندروید (بتا) | نسخه ویندوزفون | نسخه دسکتاپ

ویدیوی معرفی هایپرلپس را از این لینک  دانلود کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.