دنیای فناوری

درز اطلاعات جدید در مورد کنسول جدید نینتندو

763

 

نینتتدو NX کنسول بعدی این شرکت خواهد بود و آن‌طور که انتظار می‌رود در این کنسول اشتباهات مربوط به Wii U تکرار نخواهد شد. یکی از توسعه‌دهندگان بازی هم نارضایتی خود را از Wii U اعلام کرده و گفته بود که این دستگاه به اندازه‌ی کافی قدرتمند نیست و همین موضوع ساخت بازی برای آن را سخت می‌کند.    

با استخراج بیت کوین ، پولدار شو!! آموزش برنامه نویسی Galaxy J8 2018

با وجود این اگر شایعه‌های اخیر صحت داشته باشد، نینتندو هنوز هم خیال ندارد در زمینه‌ی قدرت دستگاه‌اش با نمونه‌های دیگر رقابت کند. منبع این شایعه، توییت شخصی به نام «لیام رابرتسون» است که در گذشته هم اطلاعات‌اش دقیق بوده است، بنابراین ممکن است این گفته‌ی وی هم درست باشد.

>>مقایسه سخت افزار کنسول های بازی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان

براساس توییت او "نینتندو در کنسول NX به هیچ وجه به دنبال این نیست که در زمینه‌ی قدرت با امثال PS4 رقابت کند. من از این موضوع اطمینان کامل دارم." از بعضی جهات این گفته تعجب‌آور است، چرا که انتظار می‌رود کنسول بعدی نینتندو به اندازه‌ی کافی قدرتمند باشد تا بتواند با پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان رقابت کند و اینکه حداقل بازی‌های این دو پلت‌فرم به راحتی روی نینتندو قابل اجرا باشد.

اما از سوی دیگر این را می‌دانیم که شرکت نینتندو به رفتارهای نامتعارف شهرت دارد. به نظر می‌رسد که نینتدو به کنسول جدید‌اش رویکرد متفاوتی خواهد داشت و برای طراحی و ساخت آن از پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان الگوبرداری نخواهد کرد. در هر صورت این، موضوع فعلا در حد یک شایعه است و بهتر است با تردید به آن نگاه کنید، اما اگر شایعات قبلی صحت داشته باشند، نینتندو NX در ماه جولای سال ۲۰۱۶ میلادی معرفی خواهد شد.

منبع : Ubergizmo

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.